Modernismus a fašismus: Pocit začátku za Mussoliniho a Hitlera

Modernismus a fašismus: Pocit začátku za Mussoliniho a Hitlera - Roger Griffin | I15cajalco.com

...zkum renomovaného britského historika Rogera Griffina, který se snaží vysledovat a prokázat podstatu generického ... Central European Forum - Central European Forum ... ... Modernismus a fašismus Pocit začátku za Mussoliniho a Hitlera Griffin Roger. Knihou Modernismus a fašismus vrcholí dlouholetý výzkum renomovaného britského historika Rogera Griffina, který se snaží vysledovat a prokázat podstatu generického fašismu a zároveň jej lokalizovat v kontextu mnoha hnutí modernismu. Sleduje je od ideologické geneze přes fázi politické- ho hnutí získávajícího společenskou podporu až do podo ... Kniha: Modernismus a fašismus - Roger Griffin | Knihy.ABZ.cz ... . Sleduje je od ideologické geneze přes fázi politické- ho hnutí získávajícího společenskou podporu až do podoby modernistického státu, krachujícího v projektu ničivé a sebezničující globální expanze. (pocit začátku za Mussoliniho a Hitlera) Koupit Koupit eknihu. Pocit začátku za Mussoliniho a Hitlera Knihou Modernismus a fašismus vrcholí dlouholetý výzkum renomovaného britského historika Rogera Griffi na, který se snaží vysledovat a prokázat podstatu generického fašismu a zároveň jej lokalizovat v kontextu mnoha hnutí modernismu. Zboží ze stejné kategorie - Modernismus a fašismus - Pocit začátku za Mussoliniho a Hitlera Učebnice soukromého práva římského 1-2 díl/komplet Římské právo je základem a východiskem práva současného. Pocit začátku za Mussoliniho a Hitlera. GRIFFIN Roger. Info: Karolinum, 2015 (1.) - brož., 602 str. ... Knihou Modernismus a fašismus vrcholí dlouholetý výzkum renomovaného britského historika Rogera Griffina, který se snaží vysledovat a prokázat podstatu generického fašismu a zároveň jej lokalizovat v kontextu mnoha hnutí ... Pocit začátku za Mussoliniho a Hitlera. 0% 0 0. Hodnotit lze až po přihlášení ... O čem je kniha Modernismus a fašismus? Knihou Modernismus a fašismus vrcholí dlouholetý výzkum renomovaného britského historika Rogera Griffina, který se snaží vysledovat a prokázat podstatu generického fašismu a zároveň jej lokalizovat v ... Modernismus a fašismus Pocit začátku za Mussoliniho a Hitlera . Roger Griffin; ... Knihou Modernismus a fašism...

INFORMACE

AUTOR
Roger Griffin
DIMENZE
12,59 MB
NÁZEV SOUBORU
Modernismus a fašismus: Pocit začátku za Mussoliniho a Hitlera.pdf

POPIS

Knihou Modernismus a fašismus vrcholí dlouholetý výzkum renomovaného britského historika Rogera Griffina, který se snaží vysledovat a prokázat podstatu generického fašismu a zároveň jej lokalizovat v kontextu mnoha hnutí modernismu. Griffin v první části odvážně interdisciplinární práce, provazující historii fašismu, historii a teorii literatury a kultury s filozofií a sociální antropologií, buduje přelomové, široké vymezení modernismu jako sociokulturního pohybu řešícího v nesčetných formách krizi modernity. Řešení je hledáno v novém začátku zčasovělé historie či člověkem režírovaného budoucího dění jako cesty z úpadku. Tato koncepce dovoluje Griffinovi v druhé části knihy postupně prokazovat realitu „fašistického modernismu“ – tedy prosazovat pohled většinově dosud odmítaný. Soustřeďuje se přitom klíčově na dvě dějinné formy generického fašismu, režimy Mussoliniho a Hitlera. Sleduje je od ideologické geneze přes fázi politického hnutí získávajícího společenskou podporu až do podoby modernistického státu, krachujícího v projektu ničivé a sebezničující globální expanze.

Chcete si přečíst knihu?Modernismus a fašismus: Pocit začátku za Mussoliniho a Hitlera ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Roger Griffin. Číst Modernismus a fašismus: Pocit začátku za Mussoliniho a Hitlera Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY