Porodní bába od řeky Hope

Porodní bába od řeky Hope - Patricia Harmanová | I15cajalco.com

...ho století v drsných podmínkách Apalačských hor, kde zmar z rasové nenávisti střídá naděje prýštící z právě začínajícího života ... Porodní bába od řeky Hope - Patricia Harmanová — Kniha.cz ... . Život v apalačských horách v západní Virginii na sklonku dvacátých let je drsný a plný chudoby. Patience Murphyová žije sama a někdy má sotva co do úst, ale zároveň je jedinou osobou, která do života místních lidí přináší nezměrnou radost. Coby porodní bába se účastní desítek porodů a pomáhá na svět všem dětem bez rozdílu; bílým i opovrhovaným černým. Všechny informac ... Porodní bába od řeky Hope od 83 Kč - Heureka.cz ... . Coby porodní bába se účastní desítek porodů a pomáhá na svět všem dětem bez rozdílu; bílým i opovrhovaným černým. Všechny informace o produktu Kniha Porodní bába od řeky Hope, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Porodní bába od řeky Hope. První díl Porodní bába od řeky Hope nastavil laťku hodně vysoko. Troufám si napsat, že druhým dílem jí autorka posunula ještě výš. Amerika v době hospodářské krize, život obyčejných lidí , který má k lehkému opravdu hodně daleko. Přesto velmi milá a svým způsobem optimistická knížka. Porodní bába od řeky Hope book. Read 1,621 reviews from the world's largest community for readers. Výjimečný prozaický debut vtáhne čtenáře do 30. let 20... PORODNÍ BÁBA OD ŘEKY ...

INFORMACE

AUTOR
Patricia Harmanová
DIMENZE
5,53 MB
NÁZEV SOUBORU
Porodní bába od řeky Hope.pdf

POPIS

Výjimečný prozaický debut vtáhne čtenáře do 30. let 20. století, kde se v drsných apalačských horách denně odehrávají nesmírné křivdy i zázraky života. Patience Murphyová, mladá samotářská žena, jejíž minulost obestírá tajemství, je nejtalentovanější porodní bába na míle daleko. Přirozeně ji to táhne tam, kde je chudoba největší a kde si černošští usedlíci nemohou dovolit drahého doktora. Patience si pomalu buduje reputaci a přivádí na svět děti, které by – spolu se svými matkami – jinak nepřežily. Její schopnosti propůjčované těm nejubožejším jsou však lidem v uzavřené a předsudky zamořené komunitě trnem v oku. Když si za pomocnici vybere černošku, přitáhne k sobě další vlnu zášti, ale také mnohá nečekaná spojenectví.

Chcete si přečíst knihu?Porodní bába od řeky Hope ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Patricia Harmanová. Číst Porodní bába od řeky Hope Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY