Kde ženy vládnou

Kde ženy vládnou - Simon Bird, | I15cajalco.com

... KDE ŽENY VLÁDNOU. Kniha Kde ženy vládnou Kde ženy vládnou ... Ženy vládnou, chlapi se vezou. Musíme je zapojovat, radí ... ... . 133 likes. Že Amazonky dávno vymřely? Hloupost. Vítejte ve společnostech, kde mají navrch ženy! Střípky z přednášky Kde ženy vládnou v Městské knihovně v Třebíči 26.5. 2016 - Duration: 6:45. Kateřina Karáskov ... V čínské části Himálaje navštívili etnikum Mosua, známé svým nevázaným sexuálním životem. Rodině vládne nejstarší žena, z mužů jsou podřízení ... Kde ženy vládnou - YouTube ... . Rodině vládne nejstarší žena, z mužů jsou podřízení mamánci. Své zkušenosti z cest po matriarchátech sepsala Kateřina Karásková v knize Kde ženy vládnou. Zajímavá cestopisná kniha o čtyřech národech, kde vládne matriarchát. Nejzajímavější byla první kapitola o Zápotecích z Tehuantepecké šije v Mexiku (stát Oaxaca), kde vládnou korpulentní ženy, ovládají domácnost, finance, všechen majetek a muže, jejichž útěchou zůstává alkohol, umírají tak v nízkém věku. Kde ženy vládnou book. Read reviews from world's largest community for readers. Že Amazonky dávno vymřely? Hloupost.Vítejte ve společ...

INFORMACE

AUTOR
Simon Bird,
DIMENZE
11,68 MB
NÁZEV SOUBORU
Kde ženy vládnou.pdf

POPIS

Že Amazonky dávno vymřely? Hloupost. Vítejte ve společnostech, kde mají navrch ženy! Nápaditý cestopis vás zavede do čtyř velmi neobvyklých kultur. Poznáte mexické indiánky, které své muže překonávají nejen inteligencí, ale i objemem. V Indonésii prozkoumáte jediný muslimský matriarchát. Vysoko v čínských Himálajích navštívíte nejromantičtější etnikum na světě. A nakonec se na severovýchodě Indie seznámíte s nenápadným kmenem, jehož muži zoufale bojují za rovnoprávnost. Cíl cesty: skutečně někde vládnou ženy? Autoři strávili na každém místě dva až tři měsíce. Načrtávali místní lidi, zaznamenávali jejich příběhy a pročítali historicko-etnografické studie. Výsledkem je tato svěží, originální knížka přesahující žánr cestopisu, která zaujme i ty nejzatvrzelejší mužské šovinisty.

Chcete si přečíst knihu?Kde ženy vládnou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Simon Bird,. Číst Kde ženy vládnou Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY