Anděl v kulichu

Anděl v kulichu - Otfried Preussler | I15cajalco.com

...entáře a veškeré informace o knize. Nádherné čtení okolo adventu, Vánoc a Tří králů ... Otfried Preussler - Trh knih - můj antikvariát online ... . Povídky jsou napsány tak, že člověk s trochou nadsázky věří, že se to opravdu stalo nebo mohlo stát. Anděl v kulichu... Autor: Preussler Otfried: ISBN: 978-80-7553-705-8: EAN: 9788075537058: Počet stran: 108: Datum vydání: 29. 10. 2019: Odkazy ke knize: ukázka: Vazba: vázaná: Běžná cena: 229 Kč Cena: 149 Kč Koupit. Popis. Určeno pro věk 8+ Vydejte se do kraje Vánoc tak krásných, jaké bývaly jen ve va ... Anděl v kulichu | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Popis. Určeno pro věk 8+ Vydejte se do kraje Vánoc tak krásných, jaké bývaly jen ve vašem dětství. ... Anděl v kulichu Otfried Preussler. Skladem 5+ ks ... v Dolní Suché proběhne pozoruhodná hodina němčiny, chromého slovenského dráteníka čeká velké překvapení, pekařský učeň Ferdl dostane pomeranč, jenž se u něj dlouho neohřeje, neznámá paní si uprostřed noci vybírá dřevěnou hračku pro své děťátko, pan ... Otfried Preussler, klasik německé literatury pro děti a mládež, autor oblíbených knih Malá čarodějnice,Čarodějův učeň nebo románu Útěk do Egypta přes Království české, se v této knize Anděl v kulichu vrací do krajiny svého dětství — Jizerských hor. Vydejme se spolu s malými i velkými hrdiny jeho vánočních příběhů do Betléma a zažijme s nimi ... Všetky informácie o produkte Kniha Anděl v kulichu (Otfried Preussler), porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Anděl v kulichu (Otfried Preussler). Anděl v kulichu - Preussler Otfried - Autor se v knize Anděl v kulichu vrací do krajiny svého dětství - Jizerských hor. Anděl v kulichu; Anděl v kulichu PREUSSLER OTFRIED. ... v Dolní Suché proběhne pozoruhodná hodina němčiny, chromého slovenského dráteníka čeká velké překvapení, pekařský učeň Ferdl dostane pomeranč, jenž se u něj dlouho neohřeje, neznámá paní si uprostřed noci vybírá dřevěnou hračku pro své děťátko, pan ... Jeho kniha Anděl v kulichu, kterou napsal v roce 1985, se letos dočkala českého překladu. O něj se postaral Jan Kvapil, germanista Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem. Otfried Preussler v knížce Anděl v kulichu staví do světa zimních Jizerských hor na přelomu 19. a 20. století nadpřirozené bytosti....

INFORMACE

AUTOR
Otfried Preussler
DIMENZE
5,33 MB
NÁZEV SOUBORU
Anděl v kulichu.pdf

POPIS

Vydejte se do kraje Vánoc tak krásných, jaké bývaly jen ve vašem dětství. Nadčasové příběhy Otfrieda Preusslera, rodáka z Liberce, se jistě dotknou srdcí malých i velkých čtenářů. Sedm příběhů nás zavede do Jizerských hor, do malých zasněžených vesniček, kde malý Felix z Kořenova ztratí pruhovaný kulich, v Dolní Suché proběhne pozoruhodná hodina němčiny, chromého slovenského dráteníka čeká velké překvapení, pekařský učeň Ferdl dostane pomeranč, jenž se u něj dlouho neohřeje, neznámá paní si uprostřed noci vybírá dřevěnou hračku pro své děťátko, pan Plischke od hrušky doplatí na to, že má nenechavé prsty, a cvrčkovi hospodáříčkovi z jedné sklářské huti se dostane nebývalého požehnání. Nemluvě o tom, že Betlém nemusí být vždycky tak daleko, jak si všichni myslí!

Chcete si přečíst knihu?Anděl v kulichu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Otfried Preussler. Číst Anděl v kulichu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY