Etiketa do kapsy

Etiketa do kapsy - Ladislav Špaček | I15cajalco.com

... Etiketa do kapsy je učena všem, kteří hledají okamžité poučení, jak se vyhnout společenským přešlapům ... Etiketa do kapsy, Ladislav Špaček, - allzora.cz ... . Kniha Etiketa do kapsy byla nominována na cenu Český bestseller za rok 2016 v kategorii Odborná a populárně naučná literatura pro dospělé. Když se řekne "do kapsy", myslí se tím něco, co máme pořád po ruce, co je pohotově k dispozici, co můžeme mít stále u sebe. Taková je Etiketa do kapsy: stručná, jasná, přehledná, malého formátu, tak aby čtenář jen sáhl, nalist ... Etiketa do kapsy - Ladislav Špaček - Megaknihy.cz ... . Taková je Etiketa do kapsy: stručná, jasná, přehledná, malého formátu, tak aby čtenář jen sáhl, nalistoval téma, které ho zajímá, a měl rázem jasno. Když se řekne „do kapsy", myslí se tím něco, co máme pořád po ruce, co je pohotově k dispozici, co můžeme mít stále u sebe. Taková je Etiketa do kapsy: stručná, jasná, přehledná, malého formátu, tak aby čtenář jen sáhl, nalistoval téma, které ho zajímá, a měl rázem jasno. Etiketa do kapsy je učena všem, kteří hledají okamžité poučení, jak se vyhnout společenským přešlapům. Kniha Etiketa do kapsy byla nominována na cenu Český bestseller za rok 2016 v kategorii Odborná a populárně naučná literatura pro dospělé. Etiketa do kapsy platné do: 24.12.2016 - nejlepší ceny všech výrobků, akce a slevy najdete na AkcniCeny.cz Etiketa do kapsy je učena všem, kteří hledají okamžité poučení, jak se vyhnout společenským přešlapům. Kniha Etiketa do kapsy byla nominována na cenu Český bestseller za rok 2016 v kategorii Odborná a populárně naučná literatura pro dospělé....

INFORMACE

AUTOR
Ladislav Špaček
DIMENZE
8,28 MB
NÁZEV SOUBORU
Etiketa do kapsy.pdf

POPIS

Když se řekne "do kapsy", myslí se tím něco, co máme pořád po ruce, co je pohotově k dispozici, co můžeme mít stále u sebe. Taková je Etiketa do kapsy: stručná, jasná, přehledná, malého formátu, tak aby čtenář jen sáhl, nalistoval téma, které ho zajímá, a měl rázem jasno.Proto se texty omezují jen na nezbytná poučení, fotografie jsou názorné, výklad čtenáře nezatěžuje spoustou informací; kniha je proto výbornou pomůckou pro rychlou orientaci v různých společenských situacích. Obsahuje vše, co v každodenní praxi potřebujeme: etiketu oblékání, stolování, představování a zdravení, poučíme se, jak se chovat na ulici, na návštěvě, na večírku, na svatbě, ba i na pohřbu. Etiketa do kapsy je učena všem, kteří hledají okamžité poučení, jak se vyhnout společenským přešlapům.

Chcete si přečíst knihu?Etiketa do kapsy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ladislav Špaček. Číst Etiketa do kapsy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY