Na mostě u Wienerů

Na mostě u Wienerů - Egon Wiener | I15cajalco.com

...BN: 978-80-88072-42-3 Popis: 1× kniha, vázaná, 260 stran, česky Rozměry: 15,5 × 21 cm Rok vydání: 2019 (1 ... Už dost, šéfe!, 3. epizoda - Tábor / Pintovka a Čistá / U ... ... . vydání) Na mostě u Wienerů - Wiener Egon - Autor příběhů je blízký příbuzný všech, co po mostu chodí a zná jejich osudy. Jsou to lidé, kteří se přistěhovali, a kterým se pohraničí stalo domovem. Cesty a mosty v tomto kraji jsou součástí příběhů, které potěší Kniha: Na mostě u Wienerů Autor: Egon Wiener. Autor příběhů je blízký příbuzný všech, co po mostu chodí a zná jejich osudy. Jsou to lidé, kteř ... Švédské obléhání Prahy - Wikipedie ... . Autor příběhů je blízký příbuzný všech, co po mostu chodí a zná jejich osudy. Jsou to lidé, kteří se přistěhovali, a kterým se pohraničí stalo domovem. Cesty a mosty v tomto ... Na mostě U Wienerů autorské čtení z nové knihy . čtvrtek 23. 5. 2019, 18.00 hodin . hosté: Egon Wiener (spisovatel, sběratel a publicista), Markéta Tallerová (herečka DFXŠ) a Hana Nováková Autorské čtení z nové knihy oblíbeného libereckého autora E...

INFORMACE

AUTOR
Egon Wiener
DIMENZE
12,40 MB
NÁZEV SOUBORU
Na mostě u Wienerů.pdf

POPIS

Autor příběhů je blízký příbuzný všech, co po mostu chodí a zná jejich osudy. Jsou to lidé, kteří se přistěhovali, a kterým se pohraničí stalo domovem. Cesty a mosty v tomto kraji jsou součástí příběhů, které potěší, pohladí, vedou k zamyšlení. Dá se říci, že knížka je i manuálem, jak žít. Bez mobilů a barevných televizí. Je plná medu i kopřiv, smetany i octa, slunce i divokých mraků. Obdivu k lidem, kteří něco dokázali, smutku z toho, co bylo ztraceno, k čemu se dnes jen pomalu vracíme. K pochopení textu slouží i sto padesát let staré, poutavé ilustrace – obrázky domů, krajiny dřevěnek, jejich detailů, pečlivé práce řemeslníků. Nová knížka je návodem, jak přežít uspěchaný svět. Dát šanci něčemu, co bylo a možná je stále dosažitelné. Čtenáři předchozích knih dostávají do rukou volné pokračování příběhů a nebudou ani tentokrát zklamáni.

Chcete si přečíst knihu?Na mostě u Wienerů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Egon Wiener. Číst Na mostě u Wienerů Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY