Spánek

Spánek - Nick Littlehales | I15cajalco.com

...vujeme se o něj, vnímáme ho jako ne úplně důležitý ... ProSpánek - Home | Facebook ... . Co ale vlastně je spánek? Jak nám pomáhá? A jak spát lépe? Další info o spánku: htt... Spánek book. Read 1,592 reviews from the world's largest community for readers. „Je to už sedmnáct dní, co nemůžu spát," tak začíná povídka Harukiho Mura... Pokud chcete podpořit mou práci, můžete si koupit mou knihu, online animovaný kurz s vedenými meditacemi a dýchacími technikami nebo přijet na jeden z našich víkendů do hor, kde si ... „Ve tři ráno krev teče pomalu a hustě a spánek ... #01 VĚDA A SPÁNEK: Vliv spánku na náš mozek, paměť a učení ... ... ... „Ve tři ráno krev teče pomalu a hustě a spánek je těžký. Duše buď spí v požehnané nevědomosti noční hodiny, nebo se shlíží sama v sobě v hlubokém zoufalství. Nic mezi tím. Ve tři ráno je ta stará děvka, svět, zbavená křiklavých šminek, nemá žádná prsa a má skleněné oko. Spánek je základním p...

INFORMACE

AUTOR
Nick Littlehales
DIMENZE
10,24 MB
NÁZEV SOUBORU
Spánek.pdf

POPIS

Nový program pro dobití baterií těla i mysli Až jednu třetinu svého života strávíme spánkem. Většina z nás spí ale neklidně, často se budí a únavu následně během dne zahání spoustou kofeinu, a to i přesto, že hodiny strávené v posteli zcela zásadně ovlivňují naši náladu, motivaci i rozhodovací schopnosti. Ba co víc, zcela zásadně řídí nejen náš pracovní výkon, ale především zdraví. Nechte si poradit od „spánkového guru“, který pomáhal s efektivním odpočinkem třeba i Cristianovi Ronaldovi.

Chcete si přečíst knihu?Spánek ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Nick Littlehales. Číst Spánek Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY