Jak jsem svým vnoučatům vyprávěl o vesmíru

Jak jsem svým vnoučatům vyprávěl o vesmíru - Hubert Reeves | I15cajalco.com

... čtrnáctiletou vnučkou. Věnuje se širokému spektru témat: kromě známých otázek jako třeba vznik a stáří vesmíru, černé díry a temná hmota se zabývá i způsoby měření a poznávání světa ... Jak jsem svým vnoučatům vyprávěl o vesmíru - Energetika v ... ... ... Jak jsem svým vnoučatům vyprávěl o vesmíru | Hubert Reeves. 29.7.16 Táňa Moučková No comments Edit. Goodreads 3.98 | Databáze knih 95% | ČBDB 100%. Kniha Jak jsem svým vnoučatům vyprávěl o vesmíru je založena na autentických rozhovorech astrofyzika Huberta Reevese s jeho čtrnáctiletou vnučkou. Věnuje se širokému ... GRADA Praktická dětská obezitologie . Kniha Praktická dětská obezitologie je určena především pro praktické lékaře pro děti a dorost (dále PLDD), ale také pro všechny o ... Jak jsem svým vnoučatům vyprávěl o vesmíru | Dumknihy.cz ... ... . Věnuje se širokému ... GRADA Praktická dětská obezitologie . Kniha Praktická dětská obezitologie je určena především pro praktické lékaře pro děti a dorost (dále PLDD), ale také pro všechny odborné pracovníky podílející se na komplexní péči o děti s obezitou (pediatry, endokrinology, lékaře lázeňských zařízení, psychology, fyzioterapeuty, nutriční terapeuty atd.). Jak jsem svým vnoučatům vyprávěl o vesmíru / Hubert Reeves / Dokořán 199 kč Sedm krátkých přednášek z fyziky / Carlo Rovelli / Dokořán 127 kč Ptáci Evropy / Hume Rob / Bux 320 Kč Hubert Reeves, kanadský astrofyzik a popularizátor vědy v titulu své knihy Jak jsem svým vnoučatům vyprávěl o vesmíru nijak nepřehání. Kniha je koncipována jako rozhovor vědce a jeho čtrnáctileté vnučky, která mu klade místy zvídavé a místy někdy na svůj věk až moc odborné otázky. Jak jsem svým vnoučatům vyprávěl o vesmíru Hubert Reeves Kniha je založena na autentických rozhovorech astrofyzika Huberta Reevese s jeho čtrnáctiletou vnučkou. Věnuje se širokému spektru témat: kromě známých otázek jako ... Jurek Scott: Na sever - Jak jsem našel svou cestu na Appalačské stezce Cena 306 Kč Detail Scott Jurek, živoucí legenda amerického i světového ultramaratonu, už měl léta nejlepších výkonů za sebou a cítil, že pomalu pohodlní. Největší výběr za nejlepší ceny zboží Jim reeves v nejvyšší kvalitě....

INFORMACE

AUTOR
Hubert Reeves
DIMENZE
4,40 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak jsem svým vnoučatům vyprávěl o vesmíru.pdf

POPIS

Kniha je založena na autentických rozhovorech astrofyzika Huberta Reevese s jeho čtrnáctiletou vnučkou. Věnuje se širokému spektru témat: kromě známých otázek jako třeba vznik a stáří vesmíru, černé díry a temná hmota se zabývá i způsoby měření a poznávání světa, principy vědeckého uvažování a uspořádáním lidských znalostí. Stranou nezůstávají ani úvahy o mimozemském životě, otázka „hodináře“ čili stvořitele vesmíru nebo zamyšlení o odpovědnosti lidstva za stav naší planety. Kniha je vyprávěna lehce, srozumitelně a plyne jako skutečný dialog se zvídavou dívkou, přesto však často zabíhá do nečekaných hloubek: je znát, že Hubert Reeves je zkušený popularizátor vědy a zároveň velký vědec, jehož myšlenky a postoje měly čas dozrát. Sám autor knihu charakterizuje jako svůj duchovní odkaz mladé generaci a je zřejmé, že si na něm dal záležet.

Chcete si přečíst knihu?Jak jsem svým vnoučatům vyprávěl o vesmíru ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hubert Reeves. Číst Jak jsem svým vnoučatům vyprávěl o vesmíru Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY