Kosmetika z rostlin

Kosmetika z rostlin - Jan Novák, | I15cajalco.com

...a cordata), ostropestřec mariánský .. ... Korejská kosmetika | K-Beauty | notino.cz ... . Zuii Organic - australská bio dekorativní kosmetika z květin. Bio dekorativní kosmetiku Zuii Organic založila v 90. letech kosmetička Rose Beesey, když zjistila, že na trhu chybí cenově dostupná řada kvalitních a účinných ekologických líčidel. Obsahuje 95-97% rostlinných výtažků (extraktů z bylinek a rostlin). Kosmetika z rostlin - František Starý . Udržet si zdraví, svěžest a mladis ... Kosmetika z rostlin - Jan Novák; František Starý | Kniha ... ... . Udržet si zdraví, svěžest a mladistvý vzhled je přirozeným přáním každého člověka. Ženy navíc ještě touží po kráse a osobitém půvabu. Nejrůznější krášlící prostředky, které se lidé postupně naučili po Kniha Kosmetika z rostlin (Jan Novák; František Starý) - rýchle dodanie knižky a nízku cenu so zľavou nájdete na Preskoly.sk. Neváhajte a inšpirujte sa množstvom kníh v najobľúbenejšom internetovom kníhkupectve na Slovensku. Minerální vody zase zklidňují a zjemňují pokožku v místech, kde je obzvláště citlivá nebo podrážděná, zatímco extrakt z bílých květů a rostlin zajišťuje čištění a antiseptičnost. Díky tomuto souboru aktivních látek docílíme ve výsledku dobře ošetřované a hebké pokožky. Přírodní vlasová kosmetika - Ostatní ... Pro šetrné a dlouhotrvající opálení, chladí, hydratuje a regeneruje (obsahuje aktivní výtažky z rostlin) Aloe vera mléko po opalování 200ml. Pravá, kapská a stromovitá. Ze stovek známých druhů čeledi aloovitých obsahují nejvíc účinných látek aloe stromovitá (Aloe arborescens) a aloe kapská (Aloe ferox).Nejoblíbenější je ovšem aloe pravá (Aloe vera).Rod rostlin s typickým vzhledem pochází z východní a jižní Afriky, odkud se začal před mnoha tisíci lety šířit do celého světa. Oficiální stránky a internetový obchod Khadi pro Českou a Slovensku republiku. Certifikovaná přírodní kosmetika z Indie, sestavená podle přísných kritérií na přírodní kosmetiku BDIH, bez syntetických látek a bez testování na zvířatech. Její receptury vycházejí z odborných znalostí ajurvédské medicíny o použití rostlin. Kosmetika Tiande to jsou tisícileté recepty z nejúčinnějších rostlin Tibetu, ale i kosmeceutika, která působí až na úroveň buněk. TianDe kosmetika - zdraví a krása z Tibetu, Brno (2020)...

INFORMACE

AUTOR
Jan Novák,
DIMENZE
7,40 MB
NÁZEV SOUBORU
Kosmetika z rostlin.pdf

POPIS

Udržet si zdraví, svěžest a mladistvý vzhled je přirozeným přáním každého člověka. Ženy navíc ještě touží po kráse a osobitém půvabu. Nejrůznější krášlící prostředky, které se lidé postupně naučili používat, pocházejí ze světa rostlin. Kniha pojednává o rostlinách používaných v kosmetice, které jsou často i rostlinami léčivými. V knize jsou zařazeny domácí i cizokrajné rostlinné druhy, doprovázené podrobnými popisy jejich vlastností i použití, s doprovodnými ilustracemi ak. mal. Zdenky Krejčové.

Chcete si přečíst knihu?Kosmetika z rostlin ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Novák,. Číst Kosmetika z rostlin Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY