Od hospody k hospodě

Od hospody k hospodě - Markéta Zahradníková | I15cajalco.com

...í muže, jenž nikdy neztrácí humor a pro peprné slovo nejde daleko ... Běh projektantů - Od hospody k hospodě - Hlavní stránka ... ... . Zjistíte, jak zpětně vnímá dobu za socialismu i po něm, co je pro něj v mezilidských vztazích i v byznyse nejdůležitější nebo třeba jak zní hostinské desatero. Pěší výlet "od hospody k hospodě" - 19.9.2009. Pěší výlet absolvovalo na poznání staré gardy hasičů z Rokyty v sobotu 19. září odpoledne víc než 35 turistů, z toho 25 dospělých, 10 dětí a 1 pes. Mezi účastníky výletu byli jak starousedlíci, tak někteří cha ... Sapík & Zahradníková: nový knižní rozhovor od autorky ... ... . Mezi účastníky výletu byli jak starousedlíci, tak někteří chalupáři i návštěvníci obce. Chci pomoct hospodě Jsem hospodsk ... Cílem je propojit hospody a restaurace s jejich zákazníky a umožnit lidem přispět gastronomickým provozům v komplikované situaci a pomoci jim přežít do doby, než budou moci obnovit svůj provoz. ... Veškeré platby od spotřebitelů míří přímo na účet vybraného podniku. „Markéta ze mě dokázala vydolovat, co běžně neříkám." | Rozhovor o knize Od hospody k hospodě Knihy Dobrovský ... Kniha Od hospody k hospodě vám poodkryje soukromí muže, jenž nikdy neztrácí humor a pro peprné slovo nejde daleko. Zjistíte, jak zpětně vnímá dobu za socialismu i po něm, co je pro něj v mezilidských vztazích i v byznyse nejdůležitější nebo třeba jak zní hostinské desatero. Kniha Od hospody k hospodě vám poodkryje soukromí muže, jenž nikdy neztrácí humor a pro peprné slovo nejde daleko. Zjistíte, jak zpětně vnímá dobu za socialismu i po něm, co je pro něj v mezilidských vztazích i v byznyse nejdůležitější nebo třeba jak zní hostinské desatero. Běh projektantů Od hospody k hospodě startuje u rybníka Labuť v Krčském lese (kousek za restaurací U Labutě), po polovině závodu je obrátka (poblíž restaurace Na tý louce zelený), a stejnou cestou se běží zpět. E-kniha: Od hospody k hospodě - Markéta Zahradníková. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší ......

INFORMACE

AUTOR
Markéta Zahradníková
DIMENZE
4,7 MB
NÁZEV SOUBORU
Od hospody k hospodě.pdf

POPIS

Autorka bestselleru Postel hospoda kostel, knihy, jež v Magnesii Liteře získala Kosmas cenu čtenářů, tentokrát zpovídá oblíbeného českého kuchaře. Jaroslav Sapík žil vždycky naplno a mockrát riskoval. Po dědovi je rebel, po mamince ranař a po babičce lidumil. Přiznává, že je pod pantoflem, ale nic by na tom neměnil. Podle čeho si vybíral ženu a jaký má recept na šťastné manželství? Co dělá dobrou hospodu a který host je mu nejmilejší? Koho nejvíc nesnáší a kde je nejšťastnější? Proč mu kolegové z branže nadávají a komu nejvíc závidí? Kniha Od hospody k hospodě vám poodkryje soukromí muže, jenž nikdy neztrácí humor a pro peprné slovo nejde daleko. Zjistíte, jak zpětně vnímá dobu za socialismu i po něm, co je pro něj v mezilidských vztazích i v byznyse nejdůležitější nebo třeba jak zní hostinské desatero. Na konci knihy najdete samozřejmě i recepty a fotografie, Jarda je uvařil speciálně pro tuto příležitost. Vybíral dlouho a pečlivě, nakonec zůstaly jen jeho nejmilejší.

Chcete si přečíst knihu?Od hospody k hospodě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Markéta Zahradníková. Číst Od hospody k hospodě Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY