Milda a Milda: Jakou barvu má radost ?

Milda a Milda: Jakou barvu má radost ? - Ester Stará | I15cajalco.com

...or: Ester Stará. Ilustrátor: Linh Dao. Titul je zařazen do žánrů: Děti do 10 let › Pohádky, pověsti - předškoláci; Děti do 10 let › Romány, povídky, příběhy; ISBN: 978-80-204-5338-9 ... Knihy | Tvoříme pro děti | Strana 5 ... . EAN: 9788020453389. Objednací kód: NA364889 Objednávejte knihu Milda a Milda - Jakou barvu má radost v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Milda a Milda. Kdo napsal knihu Milda a Milda? Autorem je Ester Stará. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Víte, že každou školku hlídá hlídek nebo hlídka? A že ... Milda - Vyhledávání na Heureka.cz ... . Kdo napsal knihu Milda a Milda? Autorem je Ester Stará. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Víte, že každou školku hlídá hlídek nebo hlídka? A že se úplně nejčastěji jmenují Milda? Ať je to on nebo ona, ze všeho nejvíc jim záleží na tom, aby byly děti ve školce šťastné. To pak jsou šťastní i oni a září blankytně modře. Pokud jsou tmavě modří, něco je trápí. Třeba že je nějaký […] Zde se nacházíte: Heureka.cz » Vyhledávání milda. Nalezené kategorie (20) Knihy, Barvy na vlasy, ... Milda a Milda - Jakou barvu má radost - Ester Stará ... Milda a Milda: Jakou barvu má radost? 299,-228,-Skladem > 10 ks. Koupit. Milda a Milda: Jakou barvu má radost? Víte, že každou školku hlídá hlídek nebo hlídka? A že se úplně nejčastěji jmenují Milda? Ať je to on nebo ona, ze všeho nejvíc jim záleží na tom, aby byly děti ve školce šťastné. To pak jsou šťastní i oni ... Až si budete číst, co všechno Milda a Milda zažili, povídejte si taky o tom, jak se zrovna cítili. Znáte tyhle pocity? Budete-li na pochybách, barvy vám pomůžou. Knížka pomáhá dětem prostřednictvím příběhu porozumět vlastním pocitům a emocím. (jakou barvu má radost?) Podrobnosti tohoto vydání. Obsah. Každá třída mateřské školy má svou hlídku. Ve školce, o které je řeč v této knížce, se otevřela v září nová třída, a tak přibUde vedle hlídacího Mildy i další hlídka, jak jinak než Milda - to je totiž nejčastější jméno malých neviditelných skřítků, kteří umí měnit barvy podle toho, jak se cítí, a starají se o ... Dnes máme tip na knihu Milda a Milda: Jakou barvu má radost? Knížka čtenáře zavede do prostředí mateř...

INFORMACE

AUTOR
Ester Stará
DIMENZE
4,30 MB
NÁZEV SOUBORU
Milda a Milda: Jakou barvu má radost ?.pdf

POPIS

Víte, že každou školku hlídá hlídek nebo hlídka? A že se úplně nejčastěji jmenují Milda? Ať je to on nebo ona, ze všeho nejvíc jim záleží na tom, aby byly děti ve školce šťastné. To pak jsou šťastní i oni a září blankytně modře. Pokud jsou tmavě modří, něco je trápí. Třeba že je nějaký mrňous smutný. Mnohem častěji jsou ale spokojeně žlutí – když dětem chutná, hezky spinkají, vedou chytré řeči nebo staví velkolepé věže z kostek. A když se hlídci na něco netrpělivě těší, rozzáří se oranžově jako pomeranč pod žárovkou.Škoda, že děti ve školce Mildu nebo Mildu nemůžou vidět. Hlídkové jsou totiž neviditelní. Pokud se tedy nevloudí chybička. To pak malý špunt stojí s pusou otevřenou a nevěří svým očím. Zato čtenáři si můžou Mildu i Mildu prohlédnout pěkně zblízka. A nejen je. Dozvědí se, kdo ještě školku navštěvuje, co se tam celý rok děje, s jakými hračkami si děti hrají i jak to vypadá na zahradě, kam se chodí proběhnout. Až si budete číst, co všechno Milda a Milda zažili, povídejte si taky o tom, jak se zrovna cítili. Znáte tyhle pocity? Budete-li na pochybách, barvy vám pomůžou. Knížka pomáhá dětem prostřednictvím příběhu porozumět vlastním pocitům a emocím.

Chcete si přečíst knihu?Milda a Milda: Jakou barvu má radost ? ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ester Stará. Číst Milda a Milda: Jakou barvu má radost ? Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY