Milda a Milda: Jakou barvu má radost ?

Milda a Milda: Jakou barvu má radost ? - Ester Stará | I15cajalco.com

... dětem, aby se v nich zorientovaly. Při společném čtení krátkých příběhů mohou děti s rodiči otevřít různá témata (nejen) ze školky a diskutovat o různých pocitech v různých situacích ... Knihy | Tvoříme pro děti | Strana 5 ... . Milda a Milda mezi nimi určitě nezapadnou. Jejich ilustrace, jednoduché kapitoly a děj, blízký všem školkovým dětem, z nich dělá knihu, po které by měl sáhnout každý rodič, který by rád připravil svoje dítě na hladký nástup do předškolního vzdělávání. STARÁ, Ester. Milda a Milda: jakou barvu má radost ... A nejen je. Dozvědí se, kdo ještě školku navštěvuje, co se tam celý rok děje, s jakými hračkami si děti hrají i jak to vypadá na zahrad ... Milda - Vyhledávání na Heureka.cz ... . STARÁ, Ester. Milda a Milda: jakou barvu má radost ... A nejen je. Dozvědí se, kdo ještě školku navštěvuje, co se tam celý rok děje, s jakými hračkami si děti hrají i jak to vypadá na zahradě, kam se chodí proběhnout. Až si budete číst, co všechno Milda a Milda zažili, povídejte si taky o tom, jak se zrovna cítili. Znáte tyhle pocity? Budete-li na pochybách, barvy vám ... Jakou barvu má radost? STARÁ Ester. Info: Mladá fronta, 2019 (1.) - váz., 80 str. Ilustr. L. Dao EAN: 9788020453389 ISBN: Název: Milda a Milda - Jakou barvu má radost. Autor: Ester Stará. Ilustrátor: Linh Dao. Titul je zařazen do žánrů: Děti do 10 ...

INFORMACE

AUTOR
Ester Stará
DIMENZE
3,61 MB
NÁZEV SOUBORU
Milda a Milda: Jakou barvu má radost ?.pdf

POPIS

Víte, že každou školku hlídá hlídek nebo hlídka? A že se úplně nejčastěji jmenují Milda? Ať je to on nebo ona, ze všeho nejvíc jim záleží na tom, aby byly děti ve školce šťastné. To pak jsou šťastní i oni a září blankytně modře. Pokud jsou tmavě modří, něco je trápí. Třeba že je nějaký mrňous smutný. Mnohem častěji jsou ale spokojeně žlutí – když dětem chutná, hezky spinkají, vedou chytré řeči nebo staví velkolepé věže z kostek. A když se hlídci na něco netrpělivě těší, rozzáří se oranžově jako pomeranč pod žárovkou.Škoda, že děti ve školce Mildu nebo Mildu nemůžou vidět. Hlídkové jsou totiž neviditelní. Pokud se tedy nevloudí chybička. To pak malý špunt stojí s pusou otevřenou a nevěří svým očím. Zato čtenáři si můžou Mildu i Mildu prohlédnout pěkně zblízka. A nejen je. Dozvědí se, kdo ještě školku navštěvuje, co se tam celý rok děje, s jakými hračkami si děti hrají i jak to vypadá na zahradě, kam se chodí proběhnout. Až si budete číst, co všechno Milda a Milda zažili, povídejte si taky o tom, jak se zrovna cítili. Znáte tyhle pocity? Budete-li na pochybách, barvy vám pomůžou. Knížka pomáhá dětem prostřednictvím příběhu porozumět vlastním pocitům a emocím.

Chcete si přečíst knihu?Milda a Milda: Jakou barvu má radost ? ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ester Stará. Číst Milda a Milda: Jakou barvu má radost ? Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY