Symbolon: Hra rozpomínání - kniha + 78 karet

Symbolon: Hra rozpomínání - kniha + 78 karet - Peter Orban, | I15cajalco.com

...karet Radleigh Valentine / Synergie (2019) Skladem Expedujeme do 1 pracovního dne ... Symbolon - Peter Orban od 626 Kč - Heureka.cz ... . 499 Kč ... Symbolon hra rozpomínání - Kniha + 78 karet - SYMBOLON je předmět rozlomený na dvě části, které touží po opětovném splynutí v jeden celek. To je také cílem této hry: spojit vše, co je odmítnuto a potlačeno v našem podvědomí, s naším vědomím. SYMB... Symbolon hra rozpomínání - Kniha + 78 karet . SYMBOLON je prˇedmeˇt rozlomeny´ na dveˇ cˇa´sti, ktere´ touzˇi´ po ope ... Symbolon - hra rozpomínání, kniha a 78 karet ... . SYMBOLON je prˇedmeˇt rozlomeny´ na dveˇ cˇa´sti, ktere´ touzˇi´ po opeˇtovne´m splynuti´ v jeden celek. To je take´ ci´lem te´to hry: spojit vsˇe, co je odmi´tnuto a potlacˇeno v nasˇem podveˇdomi´, s nasˇi´m veˇdomi´m. Symbolon (Hra rozpomínání - kniha + 78 karet) Peter Orban , Thea Weller a Ingrid Zinnel • Synergie, 2019 Posielame do 8 dní Symbolon - hra rozpomínání, kniha a 78 karet, 4.vydání Peter Orban Bežná cena: 24,96 € Naša cena: 23,71 € Mystické šamanské orákulum Alberto Villoldo, Colette Baron-Reid, Marcela Lobos Adapter karet ci co to je. Nalezeno: 614 produkt ů. Co to čmáráš? ... Symbolon hra rozpomínání - Kniha + 78 karet ... Symbolon hra rozpomínání - Kniha + 78 karet - Peter kolektiv autorů . SYMBOLON je prˇedmeˇt rozlomeny´ na dveˇ cˇa´sti, ktere´ touzˇi´ po opeˇtovne´m splynuti´ v jeden celek. To je take´ ci´lem te´to hry: spojit vsˇe, co je odmi´tnuto a potlacˇeno v nasˇem podveˇdomi´, s nasˇi´m veˇdomi´m. Symbolon: Hra rozpomínání, Kniha a 78 karet Kniha - autor Peter Orban; Ingrid Zinner; Thea Weller, 208 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá -23% 499,- Symbolon - hra rozpomínání, kniha a 78 karet, 4.vydání. Peter Orban | Synergie (2019) SYMBOLON je předmět rozlomený na dvě části, které touží po opětovném splynutí v jeden celek. To je také cílem této hry: spojit vše, co je odmítnuto a potlačeno v našem podvědomí, s naším vědomím. SYMBOLON vám pomůže k ......

INFORMACE

AUTOR
Peter Orban,
DIMENZE
10,38 MB
NÁZEV SOUBORU
Symbolon: Hra rozpomínání - kniha + 78 karet.pdf

POPIS

SYMBOLON je předmět rozlomený na dvě části, které touží po opětovném splynutí v jeden celek. To je také cílem této hry: spojit vše, co je odmítnuto a potlačeno v našem podvědomí, s naším vědomím. SYMBOLON vám pomůže k rozpoznání, pochopení a přijetí všech vašich částí – vnitřních osobností– které neznáte a které vedou svůj vlastní život v temných chodbičkách a zákoutích vašeho nitra, kde bez zjevných příčin mnohdy ovlivňují a nepochopitelně přetvářejí váš život. SYMBOLON je vynikajícím nástrojem pro psychoterapii a poznání sebe sama. Každá karta představuje jednu vnitřní osobnost, její chování a motivy, a zároveň oblast, která volá po naší pozornosti a potřebuje světlo našeho vědomí. Nové kapesní vydání obsahuje sedmdesát osm karet (59 x 91 mm) a podrobnou příručku, ve které se dozvíte, co jednotlivé karty znamenají a jak s nimi pracovat.

Chcete si přečíst knihu?Symbolon: Hra rozpomínání - kniha + 78 karet ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Peter Orban,. Číst Symbolon: Hra rozpomínání - kniha + 78 karet Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY