O čem nevíš

O čem nevíš - Anna Jansson | I15cajalco.com

.... Edícia Detektivka. Policistka Maria Wernová tráví s rodinou dovolenou v nově zakoupené chatě u moře ... O čem nevíš | | Palmknihy - e-knihy ve vaší dlani ... . ... Když nevíš, o čem mluvíš, radši mlč. Francouzi reagovali na poznámku Trumpa o Notre-Dame O čem nevíš. Anna Jansson. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Skladem 5+ ks; Doručení ZDARMA od 899 Kč, v úterý 19.5. u Vás doma (Typy doručení) ... Napište mu něco, o čem bude moci přemýšlet. Neměla byste psát j ... Lví král 1.část dramatický kroužek ZŠ Poříčí n. S. divadlo ... ... .5. u Vás doma (Typy doručení) ... Napište mu něco, o čem bude moci přemýšlet. Neměla byste psát jen „Tak zatím ahoj!" Napište mu něco, díky čemu bude snadné se dát opět do řeči. Můžete mu napsat, že se těšíte na to, až ho uvidíte, nebo mu říct o něčem, co vás čeká, aby se vás na to mohl později zeptat. Hledáte O čem nevíš od Anna Jansson? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR O čem nevíš. Anna Jansson. Policistka Maria Wernová tráví s rodinou dovolenou na chatě u moře. Když v domě v sousedství vypukne tragický požár a následujícího rána se z pláže ztratí mladá žena, Maria je nucena vrátit se do práce. Databáze knih, hodnocení knih, bazar knih, komentáře, soutěž o knihy. O čem nevíš / Detektivní román ze zdánlivě poklidného švédského ostrova Gotland. Policistka Maria Wernová tráví s rodinou dovolenou na chatě u moře. Když v domě v sousedství vypukne tragický požár a následujícího rána se z pláže ztratí mladá žena, Maria je nucena vrátit se do práce. Jsme veřejná univerzální knihovna, kterou může využívat úplně každý. Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a další kulturní hodnoty. Máme ve fondu přes 2 000 000 dokumentů, vybere si u nás opravdu každý. Kniha: O čem nevíš - Anna Jansson. Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou, GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni. O čem je kniha O čem nevíš? Policistka Maria Wernová tráví s rodinou dovolenou na chatě u moře. Když v domě v sousedství vypukne tragický požár a následujícího rána se z pláže ztratí mladá žena, Maria je nucena vrátit se do práce....

INFORMACE

AUTOR
Anna Jansson
DIMENZE
6,33 MB
NÁZEV SOUBORU
O čem nevíš.pdf

POPIS

Promyšlený a napínavý detektivní příběh ze švédského GotlanduPolicistka Maria Wernová tráví s rodinou dovolenou na chatě u moře. Když v domě v sousedství vypukne tragický požár a následujícího rána se z pláže ztratí mladá žena, Maria je nucena vrátit se do práce. Pohřešuje se dcera Mariina šéfa Tomase Hartmana. Sofi vyšetřovala, jaký dopad by na ostrov měla těžba ropy. Je snad náhoda, že zmizela den před zveřejněním svého šetření?

Chcete si přečíst knihu?O čem nevíš ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Anna Jansson. Číst O čem nevíš Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY