Deset tisíc životů

Deset tisíc životů - Michael Poore | I15cajalco.com

... se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení ... Poore, Michael : Deset tisíc životů ... . ... Deset tisíc životů. Michael Poore. Milo se probudil u vody, jako už bezmála desettisíckrát. Smrt tam seděla s ním, s překříženýma nohama. Deset tisíc životů bych doporučil zejména fanouškům netradiční fantastiky, kteří mají rádi tu dystopický, tu humorný, většinou však až mrazivě realistický portrét dnešní a možné budoucí společnosti. Deset tisíc životů bych doporučil zejména fanouškům netradiční fantastiky, kteří maj ... Deset tisíc životů | eKnihy, elektronické knihy, vaše ... ... . Deset tisíc životů bych doporučil zejména fanouškům netradiční fantastiky, kteří mají rádi tu dystopický, tu humorný, většinou však až mrazivě realistický portrét dnešní a možné budoucí společnosti. Hlavním hrdinou je nepoučitelně naivní duše, která přes tisíce prožitých bytí nepřestává věřit v ... Deset tisíc životů bych doporučil zejména fanouškům netradiční fantastiky, kteří mají rádi tu dystopický, tu humorný, většinou však až mrazivě realist...

INFORMACE

AUTOR
Michael Poore
DIMENZE
11,73 MB
NÁZEV SOUBORU
Deset tisíc životů.pdf

POPIS

Milo se probudil u vody, jako už bezmála desettisíckrát. Smrt tam seděla s ním, s překříženýma nohama. Byla tam pokaždé, když se probral, dívala se na něj těma svýma slzícíma, citlivýma očima, zahalená do dlouhých černých vlasů. Ne že by tam musela být. Mohla ho prostě zhasnout a nechat ho, ať se vzbudí sám. Nikdy to ale neudělala. Ani jednou. „Suzie,“ zašeptal. (Neměla ráda, když se jí říkalo „Smrt“. Není se čemu divit.)

Chcete si přečíst knihu?Deset tisíc životů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michael Poore. Číst Deset tisíc životů Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY