Deset tisíc životů

Deset tisíc životů - Michael Poore | I15cajalco.com

...dět na všechny zásadní otázky. Dosáhnout moudrosti ... Poore, Michael : Deset tisíc životů ... . A splynout se vším. Milo vyčerpal 9995 šancí a zbývá mu už jen pět životů, aby si zajistil místo v duši vesmíru. Když to nezvládne, čeká na něj zapomnění. Kniha: Deset tisíc životů - Ko Un. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bli ... Deset tisíc životů | eKnihy, elektronické knihy, vaše ... ... . Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Domů » Články » Tip na knihu: Deset tisíc životů Nika Binarová Čtvrtek, 9 ledna 2020 Články , Knihy a komiksy , Knižní tipy Dnes vám přináším fantasy příběh, který se v určitém bodě skoro láme do sci-fi, za kterým stojí americký spisovatel Michael Poore. Deset tisíc životů Autor: Ko Un Nakladatel: DharmaGaia EAN: 9788074360329 ISBN: 978-80-7436-032-9 Originál: Maninbo Překlad: Löwensteinová, Miriam a Miyoung, Park Popis: 1× kniha, brožovaná, 182 stran, česky Rozměry: 10,5 × 15,5 cm Rok vydání: 2013 (1. vydání) ... Deset tisíc životů Milo se probudil u vody, jako už bezmála desettisíckrát. Smrt tam seděla s ním, s překříženýma nohama. Byla tam pokaždé, když se probral, dívala se na něj těma svýma slzícíma, citlivýma očima, zahalená do dlouhých černých vlasů. Ne že by tam musela být. Deset tisíc životů - Poore, Michael ; Příběh deseti tisíců reinkarnací, lásky a hledání smyslu života nepostrádá vtip ani dojetí. Milo se při každém dalším probuzení ze smrti ocitá po boku té, kterou navždy jedinou ... Jsme veřejná univerzální knihovna, kterou může využívat úplně každý. Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a další kulturní hodnoty. Máme ve fondu přes 2 000 000 dokumentů, vybere si u nás opravdu každý. Kniha: Deset tisíc životů (Michael Poore). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Přesněji deset tisíc pokusů. Deset tisíc životů na to, aby se nám to „podařilo". Odpovědět na všechny zásadní otázky. Dosáhnout moudrosti. A splynout se vším. Milo vyčerpal 9995 šancí a zbývá mu už jen pět životů, aby si zajistil místo v duši vesmíru. Když to nezvládne, čeká na něj zapomnění. Deset tisíc životů . 1. vyd. 2013, ISBN 978-80-7436-032-9, Brož., 182 str. ... (Záznamy deseti tisíců životů), které začal psát v roce 1985. Dnes má přes třicet dílů a autor v něm zaznamenává osoby, s nimiž se na své životní pouti turbulentním 20. stoletím setkal. Poore Michael: Deset tisíc životů . Milo se probudil u vody, jako už bezmála desettisíckrát. Smrt tam seděla s n...

INFORMACE

AUTOR
Michael Poore
DIMENZE
9,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Deset tisíc životů.pdf

POPIS

Milo se probudil u vody, jako už bezmála desettisíckrát. Smrt tam seděla s ním, s překříženýma nohama. Byla tam pokaždé, když se probral, dívala se na něj těma svýma slzícíma, citlivýma očima, zahalená do dlouhých černých vlasů. Ne že by tam musela být. Mohla ho prostě zhasnout a nechat ho, ať se vzbudí sám. Nikdy to ale neudělala. Ani jednou. „Suzie,“ zašeptal. (Neměla ráda, když se jí říkalo „Smrt“. Není se čemu divit.)

Chcete si přečíst knihu?Deset tisíc životů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michael Poore. Číst Deset tisíc životů Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY