Logos 2015: sborník pro esoterní chápání života a kultury

Logos 2015: sborník pro esoterní chápání života a kultury - - | I15cajalco.com

...pro esoterní chápání života a kultury ... Logos - trigon-knihy.cz ... . ... Sborník Logos 2017 s podtitulem "Somnia" se nese v duchu snu a snové obraznosti: jednotlivé články rozvíjejí téma imaginace a práce s ní jak v hermetické praxi a příbuzných oborech, tak v umění a literatuře. Sborník pro esoterní chápání života a kultury. OBSAH: Zuzana Zadrobílková: Tváře Luny; Pavel Turnovský: Luna v astronomii a astrologii; Ladislav Moučka: V labyrintu Gaia; Martina Lukášková: Lunační cyklus - vztah jako základní nástroj poznání a utváření vnitřního obrazu reality; Božena Správcová: Ticho; Františka Jirousová: Horoskop jako návod ke svobodě ... Všechny informace o produktu Kniha Log ... Logos 2015 | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví ... ... Všechny informace o produktu Kniha Logos 2019, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Logos 2019. LOGOS, sborník pro esoterní chápání života a kultury. sourodé prolnutí kultury a hermetismu; universalismus, příčné vědy, integrální tradice; filosofie, religionistika, kulturní historie; tradiční esoterismus, nikoliv komerční esoterika; stati, eseje, literární texty, rozhovory; příspěvky českých i zahraničních autorů Logos 2019 - Tváře luny - neuveden Sborník pro esoterní chápání života a kultury. OBSAH: Zuzana Zadrobílková: Tváře Luny; Pavel Turnovský: Luna v astronomii a astrologii; Ladislav Moučka: V labyrintu Gaia; Martina Lukášková: Lunační ... Logos revue pro esoterní chápání života a kultury : vybrané texty z ročníků I-VII (1934-1940) Moje hodnocení Zatím nikdo nehodnotil [překlad z různých jazyků] Přidat do poličky . nakladatel: Trigon: rok vydání: 1995 ... Logos Alef - Sborník pro esoterní......

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
3,57 MB
NÁZEV SOUBORU
Logos 2015: sborník pro esoterní chápání života a kultury.pdf

POPIS

Sborník Logos 2015 představuje Francii jako kolébku novodobého hermetismu a připomíná umělce, adepty a zasvěcence spjaté s francouzskou tradicí. Z obsahu: Dane Rudhyar: Semeno, Pavel Turnovský: D. Rudhyar, Milan Nakonečný: Francouzský hermetismus na přelomu 19. a 20. století Tomáš J. Hoyer: Vyvolení kněží vesmíru a theurgický martinismus, Pojednání o reintegraci bytostí Martinéz de Pasqually: Kainova vražda Ábela Arthur Rimbaud: Odjezd (z Iluminací přeložil Miloslav Topinka) Ivo Chmelař: Růže a kříž z Toulouse Lukáš Loužecký: Vivat Papus! Robert Ambelain: Chevillonovo zasvěcení Martin Langer: Paříž – inzerát Otto Štemberka a kol.: Nelze vidět – možná spatřit Jean-Marie Mahou: Alchymický portál katedrály v Metách Miloslav Moucha: O knize Berešit R. A. Schwaller de Lubicz: Symbol a symbolika Ondřej Lesák: Fulcanelli – Rudhyar – Schwaller Zdeněk Semerád a kol.: Přípitky filosofů Milan Maťaše: Magie mysli Petr Kalač: Meyer, Zeyer, Weinfurter a jejich pokus o uchopení francouzské esoterní tradice Karel Weinfurter: Z mých vzpomínek na založení Theosofické společnosti v Praze, Neznámá „okultní“ korespondence J. Zeyera s G. Meyrinkem a K. Weinfurterem Raphał Prinke: Prorocký vitalismus 14. století Jen Krása: Ozora 2015 Autorem dřevorytu reprodukovaného na obálce je Miloslav Moucha.

Chcete si přečíst knihu?Logos 2015: sborník pro esoterní chápání života a kultury ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Logos 2015: sborník pro esoterní chápání života a kultury Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY