Stela a šestnáct huskyů

Stela a šestnáct huskyů - Tereza Pařízková | I15cajalco.com

...elé Stely a jednoho velkého psího závodu, který její rodinu zavede z Osmihorek až na Aljašku ... Tereza parizkova stela a sestnact huskyu | Sleviste.cz ... . Stela žije s tátou a dědou Baltazarem v horách, a i když je velkou obdivovatelkou Jacka Londona, netuší, že se do krajiny zlaté horečky sama brzy podívá. Stela a šestnáct huskyů (978-80-7617-756-7) Kniha - autor Tereza Pařízková, 96 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá Budu vám vyprávět příběh, ze kterého vás zastudí na prstech u nohou a taky u srdce. Aby ne, zavede vás totiž do krajiny sněhu a mrazu, která je krásná i nebezpečná zároveň. ... Stela a šestnáct huskyů - Tereza Pařízková — Kniha.cz ... . Aby ne, zavede vás totiž do krajiny sněhu a mrazu, která je krásná i nebezpečná zároveň. Jmenuju se Stela, je mi... Aby ne, zavede vás totiž do krajiny sněhu a mrazu, která je krásná i nebezpečná zároveň. Stela a šestnáct huskyů - Tereza Pařízková — Kniha.cz Budu vám vyprávět příběh, ze kterého vás zastudí na prstech u nohou a taky u srdce. Aby ne, zavede vás totiž do krajiny sněhu a mrazu, která je krásná i nebezpečná zároveň. Jmenuju se Stela, je mi deset a můj táta je mašér. Že jste takové slovo nikdy neslyšeli? Určitě už jste ale slyšeli o závodech psích spřežení. No, a každé psí spřežení má člověka ... Stela a šestnáct huskyů (978-80-7617-756-7) Kniha - autor Tereza Pařízková, 96 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá Budu vám vyprávět příběh, ze kterého vás zastudí na prstech u nohou a taky u srdce. Aby ne, zavede vás totiž do krajiny sněhu a mrazu, která je krásná i nebezpečná zároveň. Pařízková, Tereza Stela a šestnáct huskyů. Nakladatelství: Pikola cena: 259,- Kč stran: 96 vyšlo: 2019. EAN: 9788076177567. Anotace. Toto je příběh desetitelé Stely a jednoho velkého psího závodu, který její rodinu zavede z Osmihorek až na Aljašku. Stela a 16 huskyů - Tereza Pařízková Toto je příběh desetitelé Stely a jednoho velkého psího závodu, který její rodinu zavede z Osmihorek až na Aljašku. Stela žije s tátou a dědou Baltazarem v horách, a i když je velkou obdivovatelkou Jacka Londona, netuší, že se do krajiny zlaté horečky sama brzy podívá. Stela a šestnáct huskyů Tereza Pařízková . Skladem 5+ ks 248 Kč ... Jmenuju se Stela, je mi deset a můj táta je mašér. Že jste takové slovo nikdy neslyšeli? Určitě už jste ale slyšeli o závodech psích spřežení. No, a každé psí spřežení má člověka, který psům pomáhá, povzbuzuje je a udržuje v tempu. Taky je ... Stela a šestnáct huskyů - Pařízková Tereza . Budu vám vyprávět příběh, ze kterého vás zastudí na prstech u nohou a taky u srdce. Aby ne, zavede vás totiž do krajiny sněhu a mrazu, která je krásná i nebezpečná zároveň...

INFORMACE

AUTOR
Tereza Pařízková
DIMENZE
8,42 MB
NÁZEV SOUBORU
Stela a šestnáct huskyů.pdf

POPIS

Toto je příběh desetitelé Stely a jednoho velkého psího závodu, který její rodinu zavede z Osmihorek až na Aljašku. Stela žije s tátou a dědou Baltazarem v horách, a i když je velkou obdivovatelkou Jacka Londona, netuší, že se do krajiny zlaté horečky sama brzy podívá. Její tatínek je totiž mašér a se svým spřežením se rozhodne pokořit tu nejnebezpečnější závodní trať na světě. Vyprávění holčičky Stely o její rodině – lidské i té psí, je věnován dětem od 7 let a všem dobrodružným duším.

Chcete si přečíst knihu?Stela a šestnáct huskyů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tereza Pařízková. Číst Stela a šestnáct huskyů Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY