Kotvy na nebesích: Metafyzická základna života

Kotvy na nebesích: Metafyzická základna života - Rémi Brague | I15cajalco.com

... metafyziku nepotřebuje. ... Kotvy na nebesích - Metafyzická základna života Hodnocení produktu: 100% 100% (Perfektní) 1 recenze Karolinum, esoterika, 2019 , Rémi Brague, 120 , české Heureka ... kariérové kotvy - ABZ.cz: slovník cizích slov ... .cz vám poradí, jak vybírat Knihy. Máte vybrané filtry: Metafyzika Kotvy na nebesích - Metafyzická základna života 202 Kč -15 %. Koupit. Za tajemstvím pohádek 424 Kč -15 %. Koupit. Člověk v šíleném dění světa 176 Kč -22 %. Koupit. Mizení - Fenomény, mediální praktiky a techniky na prahu zjevného 269 Kč -15 %. Koupit. O fotografii 262 Kč -13 %. Koupit. Kotvy na nebesích Metafyzická základna života. Brague R ... Kotvy na nebesích Metafyzická základna života | Knihy.ABZ.cz ... . Koupit. Mizení - Fenomény, mediální praktiky a techniky na prahu zjevného 269 Kč -15 %. Koupit. O fotografii 262 Kč -13 %. Koupit. Kotvy na nebesích Metafyzická základna života. Brague Rémi. 11,28 ... Kotvy na nebesích : metafyzická základna lidského života / Hlavní autor: Brague, Rémi, 1947- Vydáno: (2019) Zagadnienie śmierci w filozofii analitycznej / Hlavní autor: Ziemiński, Ireneusz, 1965- Vydáno: (1999)...

INFORMACE

AUTOR
Rémi Brague
DIMENZE
3,75 MB
NÁZEV SOUBORU
Kotvy na nebesích: Metafyzická základna života.pdf

POPIS

Rémi Brague nás přivádí k odmítnutí představy, podle níž moderní člověk žijící v „post-metafyzické“ době, která je kulturním dědictvím osvícenství, metafyziku nepotřebuje. Snaží se ukázat, že metafyzika není vágní „nadstavbou“ spočívající na jediném skutečném základu, dostupném ve formě vědami poznávané reality, nýbrž je nezbytná pro to, aby člověk pokládal život za dobro a chtěl ho nejen žít, ale také předávat dál. Současnému lidstvu, které může sebe sama snadno jako živočišný druh zcela vyhladit, může podle Bragua jedině vědomí silné metafyzické dimenze lidského života zajistit, že se před ním bude otevírat nějaká budoucnost.

Chcete si přečíst knihu?Kotvy na nebesích: Metafyzická základna života ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Rémi Brague. Číst Kotvy na nebesích: Metafyzická základna života Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY