Opočeňák z Pohoří: Příběh Miloně Čepelky a jeho rodiště

Opočeňák z Pohoří: Příběh Miloně Čepelky a jeho rodiště - Martina Hlaváčková | I15cajalco.com

...vá ... rozhlasového redaktora a člena-zakladatele Divadla Járy Cimrmana - Miloně Čepelky ... Literatura v Americe, Amerika v literatuře - Proměny ameri ... . Příběh tohoto „Opočeňáka" narozeného roku 1936 v nedalekém Pohoří autorka zpracovala ... třicátých do šedesátých let 20. století umožnilo Martině Hlaváčkové vytvořit ... Nakupte knihy z nakladatelství Pavel Mervart za dobré ceny v internetovém knihkupectví Kosmas.cz. Opočeňák z Pohoří (Příběh Miloně Čepelky a jeho rodiště) Martina Hlaváčkov á • Pavel Mervart, 2019 . Posielame do šiestich dní. Kniha je ohlédnutím za dětstvím a mládím básníka, texta ... Čepelka, Miloň, 1936- | Knihy.ABZ.cz ... . Posielame do šiestich dní. Kniha je ohlédnutím za dětstvím a mládím básníka, textaře, rozhlasového redaktora a člena-zakladatele Divadla Járy Cimrmana - Miloně Čepelky. ... Kniha Opočeňák z Pohoří - Příběh Miloně Čepelk(Hlaváčková Martina) za skvelú cenu v internetovom kníhkupectve moja-kniha.sk. Objavte aj ďalšie knihy najlacnejšie na internete. +421 907 989 588 (po-pia: 09:00-15:00) OPOČEŇÁK Z POHOŘÍ: PŘÍBĚH MILONĚ ČEPELKY A JEHO RODIŠTĚ - Martina Hlaváčková ... Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte....

INFORMACE

AUTOR
Martina Hlaváčková
DIMENZE
4,81 MB
NÁZEV SOUBORU
Opočeňák z Pohoří: Příběh Miloně Čepelky a jeho rodiště.pdf

POPIS

Kniha je ohlédnutím za dětstvím a mládím básníka, textaře, rozhlasového redaktora a člena-zakladatele Divadla Járy Cimrmana – Miloně Čepelky. Příběh tohoto „Opočeňáka” narozeného roku 1936 v nedalekém Pohoří autorka zpracovala na základě záznamů rozhovorů, které s Miloněm Čepelkou vedla při přípravě své kvalifikační práce, obhájené na Univerzitě Pardubice. Pro účely této publikace byl celek původního textu výrazně upraven a v aktuální podobě protagonistou autorizován. Využití odborné metody orální historie doplněné o studium dostupných pramenů a literatury k dějinám Opočna, resp. Podorlicka v době od třicátých do šedesátých let 20. století umožnilo Martině Hlaváčkové vytvořit poutavý obraz formování jednoho pozoruhodného lidského a uměleckého osudu v sepětí s jeho rodným krajem.

Chcete si přečíst knihu?Opočeňák z Pohoří: Příběh Miloně Čepelky a jeho rodiště ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martina Hlaváčková. Číst Opočeňák z Pohoří: Příběh Miloně Čepelky a jeho rodiště Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY