Opočeňák z Pohoří: Příběh Miloně Čepelky a jeho rodiště

Opočeňák z Pohoří: Příběh Miloně Čepelky a jeho rodiště - Martina Hlaváčková | I15cajalco.com

...čeňáka" narozeného roku 1936 v nedalekém Pohoří autorka zpracovala na základě záznamů rozhovorů, které s Miloněm Čepelkou ... Literatura v Americe, Amerika v literatuře - Proměny ameri ... ... Opočeňák z Pohoří Příběh Miloně Čepelky a jeho rodiště Hlaváčková Martina. Kniha je ohlédnutím za dětstvím a mládím básníka, textaře, rozhlasového redaktora a člena-zakladatele Divadla Járy Cimrmana - Miloně Čepelky. Příběh tohoto „Opočeňáka" narozeného roku 1936 v nedalekém Pohoří autorka zpracovala ... Na besedu dorazí spolu s Martinou Hlaváčkovou, autorkou knihy Opočeňák z Pohoří: Příběh Miloně Čepelky a jeho rodiště. ... Čepelka, Miloň, 1936- | Knihy.ABZ.cz ... ... Na besedu dorazí spolu s Martinou Hlaváčkovou, autorkou knihy Opočeňák z Pohoří: Příběh Miloně Čepelky a jeho rodiště. Zalistujte si s nimi v publikaci a vychutnejte si autorské čtení, které se ohlíží za dětstvím a mládím tohoto básníka, textaře a rozhlasového redaktora. Opočeňák z Pohoří - Příběh Miloně Čepelky a jeho rodiště - Hlaváčková Martina - Kniha Martiny Hlaváčkové je ohlédnutím za dětstvím a mládím básníka, textaře, rozhlasového redaktora a člena-zakladatele Divadla Járy Cimrmana - Miloně Čepelky. Příběh to Příběh Miloně Čepelky a jeho rodiště. Kniha je ohlédnutím za dětstvím a mládím básníka, textaře, rozhlasového redaktora a člena-zakladatele Divadla Járy Cimrmana - Miloně Čepelky. ... Kniha Opočeňák z Pohoří. Přidat komentář ... Opočeňák z Pohoří Příběh Miloně Čepelky a jeho rodiště ... textaře, rozhlasového redaktora a člena-zakladatele Divadla Járy Cimrmana - Miloně Čepelky. Příběh tohoto „Opočeňáka" ... Dostupnost: 3 pracovní dny i-16% sleva. 139 Kč ... a rádi bychom touto formou poděkovali za jeho přízeň. ... Kupte knihu Opočeňák z Pohoří od Martina Hlaváčková na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Literatura v Americe, Amerika v literatuře - Proměny amerického literárního kánonu. Monografie Šárky Bubíkové představuje systematickou studii vývoje americké literární tradice od jejích nejednoznačných počátků až do konce dvacátého století. OPOČEŇÁK Z POHOŘÍ: PŘÍBĚH MILONĚ ČEPELKY A JEHO RODIŠTĚ - Martina Hlaváčková. Ohlédnutí za dětstvím a mládím člena-zakladatele Divadla Járy Cimrmana - Miloně Čepelky._____ ilustrace: černobílé fotografie vaz… Opočeňák z Pohoří: Příběh Miloně Čepelky a jeho rodiště (978-80-7465-347-6) Kniha - autor Martina Hlaváčková, 124 stran, česky, Brožovaná bez př...

INFORMACE

AUTOR
Martina Hlaváčková
DIMENZE
9,38 MB
NÁZEV SOUBORU
Opočeňák z Pohoří: Příběh Miloně Čepelky a jeho rodiště.pdf

POPIS

Kniha je ohlédnutím za dětstvím a mládím básníka, textaře, rozhlasového redaktora a člena-zakladatele Divadla Járy Cimrmana – Miloně Čepelky. Příběh tohoto „Opočeňáka” narozeného roku 1936 v nedalekém Pohoří autorka zpracovala na základě záznamů rozhovorů, které s Miloněm Čepelkou vedla při přípravě své kvalifikační práce, obhájené na Univerzitě Pardubice. Pro účely této publikace byl celek původního textu výrazně upraven a v aktuální podobě protagonistou autorizován. Využití odborné metody orální historie doplněné o studium dostupných pramenů a literatury k dějinám Opočna, resp. Podorlicka v době od třicátých do šedesátých let 20. století umožnilo Martině Hlaváčkové vytvořit poutavý obraz formování jednoho pozoruhodného lidského a uměleckého osudu v sepětí s jeho rodným krajem.

Chcete si přečíst knihu?Opočeňák z Pohoří: Příběh Miloně Čepelky a jeho rodiště ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martina Hlaváčková. Číst Opočeňák z Pohoří: Příběh Miloně Čepelky a jeho rodiště Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY