Mláďata - moje knížka s pohyblivými prvky

Mláďata - moje knížka s pohyblivými prvky - - | I15cajalco.com

...k záludní, že se dokážou zamaskovat tak, že jsou k nepoznání ... Bedouet, Thierry : Mláďata ... . Vážně! ... Hmyz moje knížka s pohyblivými prvky. Zábavné první čtení - ideální pro batolata, obsahuje posuvné prvky, spoustu vtipných zvířat a hravých veršů. ... Mláďata - moje knížka s pohyblivými prvky - Duration: 0:55 ... Umí se s kamarádem podělit o hračky? S pomocí této knihy můžete učit své dítě, jak být slušný. Kniha plná pohyblivých prvků obsahuje na každé dvoustraně ra ... Mláďata - Moje knížka s pohyblivými prvky neuveden ... ... . Kniha plná pohyblivých prvků obsahuje na každé dvoustraně radu pro rodiče. Objednávejte knihu Na stavbě - Moje knížka s pohyblivými prvky v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Víš, že tvoje tělo pokrývá kůže? A víš, že pod kůži máš kostru, která se skládá z kostí? Na stránkách tohoto leporela s pohyblivými prvky se seznámíš s částmi lidského tělo a jeho fungováním. Dozvíš se, jak se o něj správně starat a že prohlídka u lékaře není nic hrozného nebo děsivého. Tak si pospěš, otevři knížku a těš se, kolik nového se o ... Obchod Alza.cz Elektro prodává tento produkt Lidské tělo Moje knížka s pohyblivými prvky, dnes za výhodnou cenu 263 Kč. Nakupujte, dokud je toto zboží ještě k dispozici skladem. Produkt je v kategorii Leporela, puzzle. Kompletní podrobnosti o prodejci a recenze produktu si přečtete níže. Zábavné leporelo s posuvnými a otočnými prvky pro děti od dvou let. V této knížce mohou děti poznávat hmyz a další malé bezobratlé tvorečky, a současně si tím rozšiřovat základní slovní zásobu. Jak se pohybuje slimák? Kolik nohou má pavouk a co všechno dokáže? A víš, kdo se líhne z vajíček a kdo z larev? Na stránkách… Na stavbě: moje knížka s pohyblivými prvky V této knížce s pohyblivými prvky mohou deti od dvou let poznávat práce a stroje na stavbe, a soucasne si tím rozširovat základní slovní zásobu. V této knížce s pohyblivými prvky mohou děti od dvou let poznávat práce a stroje na stavbě, a současně si tím rozšiřovat základní slovní zásobu. Rozšiřte si svou sbírku ezoterické literatury knížkami od 39 Kč - načerpejte sílu a vědomosti našich předků díky knihám mocným a moudrým. Na stavbě - moje knížka s pohyblivými prvky. SVOJTKA & Co. V této knížce s pohyblivými prvky mohou děti od dvou let poznávat práce a stroje na stavbě, a současně si tím rozšiřovat základní slovní zásobu. 244 Kč Hmyz Moje knížka s pohyblivými prvky | Sonia Baretti. Hmyz Moje knížka s pohyblivými prvky | V této knížce s pohyblivými prvky mohou děti od dvou let poznávat hmyz a další malé bezobratlé tvorečky, a současně si tím rozšiřovat základní slovní zásobu. Jak se pohybuje slimák? Kolik nohou má pavouk a co všechno dokáže? A víš, kdo se líhne z vajíček a ......

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
9,33 MB
NÁZEV SOUBORU
Mláďata - moje knížka s pohyblivými prvky.pdf

POPIS

Jaká zvířátka přicházejí na svět z vajíčka? Víš, jak se říká mláďatům koní a pejsků? Jak asi vychovávají své mladé lvi králové zvířecí říše? Na stránkách tohoto leporela s pohyblivými prvky se seznámíš s nejrůznějšími mláďaty. Jsou zvídavá stejně jako ta lidská! A rychle se učí. Jsi stejný nebo stejná? Tak honem, otevři knížku a seznam se se všemi přátelskými tvory, kteří na tebe na jejích stránkách čekají.

Chcete si přečíst knihu?Mláďata - moje knížka s pohyblivými prvky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Mláďata - moje knížka s pohyblivými prvky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY