Nesmírný

Nesmírný - Jussi Adler-Olsen | I15cajalco.com

...h jako jsou Zabijáci, Žena v kleci, Vzkaz v láhvi ... nesmírný - slovník synonym ... . Nesmírný. Složka 64. Komentáře (27) Přidat komentář. dominika2585. 09.12.2019. K tomuto autorovi jsem se dostala úplnou náhodou, a teď se řadí k mým nejoblíbenějším. ... čeština: ·rozsahem překračující rozumné meze··obrovský angličtina: giant, huge, enormous francouzština: géant, énorme latina: immensus němčina ... Biolog Patrick Aryee cestuje z Aljašky do Patag ... Jussi Adler-Olsen | Databáze knih ... ... Biolog Patrick Aryee cestuje z Aljašky do Patagonie, kde se setká s medvědy grizzly, vorvani obrovskými a anakondami a ukáže nám nesmírný význam, který mají pro svá prostředí. Nesmírný - Audioteka.cz je mobilní služba s audioknihami. Poslouchejte ihned kapitoly zdarma nejlepších audioknih! Šéfa oddelenie Q Carla Morcka vyruší pri obvyklom rannom šlofíka v práci telefón. Požiada ho o pomoc kolega z Bornholmu, ale Carl odmietne. O niekoľko hodín neskôr za to ponesie následky a svoju tvrdohlavou asistentku Rose tentoraz rozžeraví dobiela.Oddelenie Q je znovu v pohotovostiŠéfa oddeleni Nesmírný je velmi dynamickým příběhem, plným napětí a akce. Audioknihu opět načetl Igor Bareš, jehož na jehož výkonu nelze najít snad sebemenší chybičku. Audiokniha je bohužel bez upozornění na obale zkrácena, naštěstí ale zásahy byly vcelku citlivé. Přesto by o tomto faktu měl asi být posluchač informován. Kdyby byl Nesmírný koktejlem, byl by to „Velký Jussi". Silný koktejl ve vysoké sklenici s černým deštníčkem a plátkem citronu, profesionálně namíchaný ze strašlivých okolností a tajemných motivů. Define immensely. immensely synonyms, immensely pronunciation, immensely translation, English dictionary definition of immensely. adj. 1. Ve...

INFORMACE

AUTOR
Jussi Adler-Olsen
DIMENZE
5,94 MB
NÁZEV SOUBORU
Nesmírný.pdf

POPIS

Oddělení Q znovu v pohotovosti. Šéfa oddělení Q Carla Morcka vyruší při obyvklém ranním šlofíku v práci telefon. Požádá ho o pomoc kolega z Bornholmu, ale Carl odmítne. O několik hodin později za to ponese následy a svou tvrdohlavou asistentku Rose tentokrát rozžhaví doběla. Oddělení Q se pod velkým tlakem vrací k sedmnáct let starému a mimořádnému případu dívky, která jednoho dne zmizela ze školy a později byla nalezena mrtvá vysoko ve větvích stromu. Střízlivě uvažující Carl tentokrát č elí velice záhadnému případu a jeho protivník, zkušený manipulátor se železnou vůlí, chrání sebe i své blízké všemi dostupnými prostředky a nedopustí, aby se mu kdokoliv postavil do cesty. V průběhu vyšetřování se Rose, Asad, Carl i nováček Gordon seznamují s prostředím alternativního přístupu k životu a osobitým způsobem se s ním vyrovnávají, zároveň však odhalují staré tajemství, které hrozí položit čtyřlístek na lopatky.

Chcete si přečíst knihu?Nesmírný ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jussi Adler-Olsen. Číst Nesmírný Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY