Základy kulturní antropologie

Základy kulturní antropologie - Martin Soukup | I15cajalco.com

...logie se zabývá člověkem jako společenskou a kulturní bytostí ... Odborná | Antropologie - Teorie člověka a kultury ... ... . Patří mezi vědy holistické - snaží se vytvořit celkový obraz ... Základy kulturní antropologie Autor: Soukup, Martin Nakladatel: Akademie veřejné správy EAN: 9788087207031 ISBN: 978-80-87207-03-1 Popis: 1× kniha, brožovaná, 212 stran, česky Rozměry: 14 × 21 cm Rok vydání: 2009 (1. vydání) Soukup - Základy kulturní antropologie (2009) [vojak_svejk].pdf. 118 MB; +2 Základy kulturní antropologie Kniha Základy kult ... Základy kulturní antropologie ... .pdf. 118 MB; +2 Základy kulturní antropologie Kniha Základy kulturní antropologie představuje původní českou práci věnovanou kulturní antropologii z hlediska výkladu jejího předmětu a systematiky. Autor se zaměřil na vysvětlení základních antropologických subdisciplín, klíčových tematických okruhů, pojmů a metod a technik výzkumu. Title: Základy kulturní antropologie - Martin Soukup epub fb2 PDF Created Date: 1/22/2018 12:02:40 PM Kniha Základy kulturní antropologie představuje původní českou práci věnovanou kulturní antropologii z hlediska výkladu jejího předmětu a systematiky. Autor se zaměřil na vysvětlení základních antropologických subdisciplín, klíčových tematických okruhů, pojmů a metod a technik výzkumu. 5. Strukturální antropologie jako věda o binárních kontrastech, C. Lévi-Strauss 6. Rituál 7. Mýtus 8. Témata soudobé sociální a kulturní antropologie Literatura Základní literatura: AUGÉ, M. Antropologie souþasných světů. Brno: Atlantis 1999. ISBN 80-7108-154-X ERIKSEN, T. H. Sociální a kulturní antropologie. Praha ... Autor této knihy, který přednáší, kromě jiného, základy sociální a kulturní antropologie a je zájemcům znám zvláště také jako autor Přehledu antropologických teorií kultury (Portál, 2000), Dějin sociální a kulturní antropologie (Karolinum. 1996) a Dějin antropologie (Karolinum, 2005 - za které získal vysoké ... Kupte knihu Základy kulturní antropologie od Martin Soukup na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Kulturní odkaz národů [skripta], Praha 1996, 320 s. Velká kniha o člověku. Encyklopedie, Aventinum, Praha 1999, 250 s. Základy kulturní antropologie, Karolinum, Praha 1999, 300 s. Antropologie pro každý den (2004) Člověk a jeho pradějiny (2006) Duchovní odkaz národů (2007) Magia naturalis (2009), Referencie Kniha Základy kulturní antropologie představuje původní českou práci věnovanou kulturní antropologii z hlediska výkladu jejího předmětu a systematik...

INFORMACE

AUTOR
Martin Soukup
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Základy kulturní antropologie.pdf

POPIS

Kniha Martina Soukupa Základy kulturní antropologie představuje první původní českou práci věnovanou anglosaské kulturní antropologii z hlediska výkladu jejího předmětu a systematiky. Zvláštní pozornost je věnována analýze základních antropologických subdisciplín, klíčových tematických okruhů, kategorií a pojmů. Kniha je určena zejména studentům antropologie, kulturologie, sociologie, etnologie, psychologie a archeologie a všem dalším zájemcům, kteří se chtějí seznámit se základy sociokulturní antropologie jako integrální vědy o člověku, společnosti a kultuře.

Chcete si přečíst knihu?Základy kulturní antropologie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Soukup. Číst Základy kulturní antropologie Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY