Na stavbě - moje knížka s pohyblivými prvky

Na stavbě - moje knížka s pohyblivými prvky - - | I15cajalco.com

...sice malí, ale o to zajímavější, a někteří jsou natolik záludní, že se dokážou zamaskovat tak, že jsou k nepoznání ... Na stavbě: moje knížka s pohyblivými prvky - | Kniha na ... ... . Zábavné leporelo s posuvnými a otočnými prvky pro děti od dvou let. V této knížce mohou děti poznávat hmyz a další malé bezobratlé tvorečky, a současně si tím rozšiřovat základní slovní zásobu. Jak se pohybuje slimák? Kolik nohou má pavouk a co všechno dokáže? A víš, kdo se líhne z vajíček a kdo z larev? Na stránkách… Na stavbe moje prvni hra. Nalezeno: 123 produktů. Puzzle: Na stavbě - Moje první puzzle . Barevné leporelo zavede děti na stavbu nové školy. Poznaj ... Na stavbě: moje knížka s pohyblivými prvky - | Kniha na ... ... . Nalezeno: 123 produktů. Puzzle: Na stavbě - Moje první puzzle . Barevné leporelo zavede děti na stavbu nové školy. Poznají všechny stroje, které se do prací zapojují, a s veselými puzzle zažijí spoustu zábavy. Více informací ... Mláďata - Moje knížka s pohyblivými prvky - Jaká zvířátka přicházejí na svět z vajíčka? Víš, jak se říká mláďatům koní a pejsků? Jak asi vychovávají své mladé lvi - králové zvířecí říše? Na stránkách tohoto leporela s pohyblivými prvky se seznámíš s Na Alza.cz Elektro najdete dlouhodobě nízké ceny, občas dobré akce a výprodeje a nabízejí i rychlé dodání Lidské tělo Moje knížka s pohyblivými prvky EAN 9788025627617. marťas Díky recenzím (např. na srovnávači zboží), které jsem si přečetl na internetu jsem se rozhodl pro tento produkt. online knihkupectví s osobním odběrem zdarma v knihovně...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
3,77 MB
NÁZEV SOUBORU
Na stavbě - moje knížka s pohyblivými prvky.pdf

POPIS

Tady na tom pozemku se něco chystá… Objevili se tu zvláštní značky, všude běhají dělníci se speciálními přilbami. Co se děje? Bude se stavět! Zbourat starý dům, opravit děravou střechu, postavit novou budovu… To vše člověk umí. Chceš zjistit, jak to probíhá? Otevři toto leporelo a rozpohybuj obrázky! Seznam se s různými typy velkých stavebních strojů a zjisti, co všechno je potřeba udělat, než je budova zcela dokončena. Ideální první četba pro malé stavitele a stavitelky!

Chcete si přečíst knihu?Na stavbě - moje knížka s pohyblivými prvky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Na stavbě - moje knížka s pohyblivými prvky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY