Železniční trať Brno – Česká Třebová na starých pohlednicích

Železniční trať Brno – Česká Třebová na starých pohlednicích - Karel Černý, | I15cajalco.com

...ích", plná historických pohlednic, fotografií a plánků drážních staveb je věnovaná této významné dráze vinoucí se z jihomoravské metropole proti toku řeky Svitavy přes Moravský kras do ... Železniční trať Brno - Česká Třebová na ... ... Celobarevná publikace „Železniční trať Brno - Česká Třebová na starých pohlednicích", plná historických pohlednic, fotografií a plánků drážních staveb je věnovaná této významné dráze vinoucí se z jihomoravské metropole proti toku řeky Svitavy přes Moravský kras do České Třebové. Autogramiáda knihy Železniční trať Brno - Česká Třebová na starých pohlednicích * Městské muzeum a galerie ve Svitavách * CMS TV * http://www ... Kniha Železniční trať Brno-Česká Tře ... Železniční trať Brno - Česká Třebová na starých ... ... . Autogramiáda knihy Železniční trať Brno - Česká Třebová na starých pohlednicích * Městské muzeum a galerie ve Svitavách * CMS TV * http://www ... Kniha Železniční trať Brno-Česká Třebová na starých pohlednicích . V roce 2019 si připomínáme 170. výročí spojovací dráhy z Brna do České Třebové. Celobarevná publikace „Železniční trať Brno - Česká Třebová na starých pohlednicích", plná historických pohlednic, fotografií a plánků drážních staveb ... V roce 2019 si připomínáme 170. výročí spojovací dráhy z Brna do České Třebové. Celobarevná publikace "Železniční trať Brno - Česká Třebová na starých pohlednicích", plná historických pohlednic, fotografií a plánků drážních staveb je věnovaná této významné dráze vinoucí se z jihomoravské metropole proti toku řeky Svitavy přes Moravský kras do České ... Železniční trať Brno-Česká Třebová na starých pohlednicích Podrobnosti Zveřejněno: 27. 6. 2019 8:11 V závěru června 2019 vydalo nakladatelství Tváře ze Žďáru nad Sázavou již jedenáctou publikaci z mapující železniční tratě v České republice prostřednictvím starých pohlednic a fotografií. Železniční trať Brno - Česká Třebová na starých pohlednicích - Černý Karel - V roce 2019 si připomínáme 170. výročí spojovací dráhy z Brna do České Třebové. Celoba...

INFORMACE

AUTOR
Karel Černý,
DIMENZE
10,61 MB
NÁZEV SOUBORU
Železniční trať Brno – Česká Třebová na starých pohlednicích.pdf

POPIS

V roce 2019 si připomínáme 170. výročí spojovací dráhy z Brna do České Třebové. Celobarevná publikace „Železniční trať Brno – Česká Třebová na starých pohlednicích“, plná historických pohlednic, fotografií a plánků drážních staveb je věnovaná této významné dráze vinoucí se z jihomoravské metropole proti toku řeky Svitavy přes Moravský kras do České Třebové. Kolektiv autorů chce prostřednictvím této (již jedenácté) publikace z řady „Železniční tratě na starých pohlednicích“ připomenout nejen nostalgii rakousko-uherské a československé prvorepublikové železnice, ale také vzpomenout na mistrovství projektantů, techniků a dělníků, kteří v polovině 19. století tuto trať s jedenácti tunely vybudovali a uvedli do provozu.

Chcete si přečíst knihu?Železniční trať Brno – Česká Třebová na starých pohlednicích ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Karel Černý,. Číst Železniční trať Brno – Česká Třebová na starých pohlednicích Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY