To jsem z toho jelen - Vyprávění o české přírodě a jejích lidech

To jsem z toho jelen - Vyprávění o české přírodě a jejích lidech - Tereza Lukešová | I15cajalco.com

.... Objednávejte knihu To jsem z toho jelen - Vyprávění o české přírodě a jejích lidech v internetovém knihkupectví Megaknihy ... To jsem z toho jelen - Vyprávění o české přírodě a jejích ... ... .cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků To jsem z toho jelen - Vyprávění o české přírodě a jejích lidech; Zařazeno v kategoriích: Naučná literatura a encyklopedie, Pro dívky, Pro kluky. To jsem z toho jelen - Vyprávění o české přírodě a jejích lidech Tereza Lukešová. Víte, že divočák s chutí slupne i malou srnku, zajíc je mistr kamufláže a kachna se ... To jsem z toho jelen, vyprávění o ... Naučit lidi vnímat les. Ilustrovaná kniha To jsem z toho ... ... . Víte, že divočák s chutí slupne i malou srnku, zajíc je mistr kamufláže a kachna se ... To jsem z toho jelen, vyprávění o české přírodě a jejích lidech. Nakladatelství Pikola, Euromedia group a.s. Martina Scholleová: Hysterie umění. Hysterie umění Martiny Scholleové vznikla v roce 2018 jako diplomová práce pod vedením Kristýny Fišerové, vedoucí navazujícího magisterského ateliéru Grafický design. To jsem z toho jelen - Vyprávění o české přírodě a jejích lidech Tereza Lukešová. Víte, že divočák s chutí slupne i malou srnku, zajíc je mistr kamufláže a kachna se může zamilovat do nafukovacího míče? A že tohle všechno už dávno vědí mistři na slovo vzatí - myslivci? Ne nadarmo je slovo myslivost odvozeno od slova… Autor:Tereza Lukešová Formát:216x287mm Počet stran:112 Vazba:Pevná Výrobce:Pikola Rok vydání:2019 To jsem z toho jelen - Vyprávění o české přírodě a jejích lidech - Lukešová Tereza - Víte, že divočák s chutí slupne i malou srnku, zajíc je mistr kamufláže a kachna se může zamilovat do nafukovacího míče? A že tohle všechno už dávno vědí mistři na s Tereza Lukešová: To jsem z toho jelen. Ve středu 23. října se na český knižní trh dostala v mnoha směrech pozoruhodná kniha pro děti To jsem z toho jelen. Bohatě ilustrovaná publikace o české přírodě a myslivosti nahlíží do tajemného světa lesní zvěře, mysliveckých tradic a přibližuje vztah myslivců k lesu a krajině. To jsem z toho jelen: Vyprávění o české přírodě a jejích lidech. 256,- Kč. Detail. 2. Líbí se: 191 lidem. Podobné jako To jsem z toho jelen: Vyprávění o české přírodě a jejích lidech. Srnčí zvěř v našich honitbách....

INFORMACE

AUTOR
Tereza Lukešová
DIMENZE
11,38 MB
NÁZEV SOUBORU
To jsem z toho jelen - Vyprávění o české přírodě a jejích lidech.pdf

POPIS

Víte, že divočák s chutí slupne i malou srnku, zajíc je mistr kamufláže a kachna se může zamilovat do nafukovacího míče? A že tohle všechno už dávno vědí mistři na slovo vzatí – myslivci? Ne nadarmo je slovo myslivost odvozeno od slova myslet. Moudře a citlivě pečovat o les a chránit ho před pytláky přeci jen vyžaduje nějaké umění! Myslivci si dokonce vytvořili svoji vlastní tajnou řeč. Jestli jí chcete rozumět, dozvědět se třeba, co je to šoulačka nebo čiplenka, že kazatelna není jen v kostele, jak vypadá hon, co dělají lovečtí psi a jak žije divoká zvěř v lese, pak je pro vás tato kniha jako stvořená!

Chcete si přečíst knihu?To jsem z toho jelen - Vyprávění o české přírodě a jejích lidech ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tereza Lukešová. Číst To jsem z toho jelen - Vyprávění o české přírodě a jejích lidech Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY