Černá vdova

Černá vdova - Markéta Harasimová | I15cajalco.com

...la, jako střela z kuše / A naše horký těla políbený od anděla / Hřála ... Černá vdova | filmnadvd.cz ... . Já pak vstala a cítila, jak mi v ... Černá Vdova Nejjedovatějším pavoukem je SNOVAČKA AMERICKÁ zvaná černá vdova. Její kousnutí může být i smrtelné. Poku vás kousne hledejte ihnet lákařskou pomoc, ale budete mít sotva 5min. času života, pokud jste ji ihned neodtrhli. > Černá vdova-14% sleva. Kniha: Černá vdova Autor: Markéta Harasimov á. Módní návrhářka Edita žije od smrti manžela jen se svým psem a postupn ... Černá vdova - YouTube ... . Módní návrhářka Edita žije od smrti manžela jen se svým psem a postupně začíná vnímat zrychlené tikání biologických hodin. ... Černá vdova je drama z roku 2012. V hlavních rolích Ali Suliman, Raymonde Amsalem a Evgenia Dodena. Režie: Ziad DoueiriFilmová adaptace mezinárodního bestselleru alžírského spisovatele Yasmina Khadraua, jenž byl přeložen do více než čtyřiceti jazyků, sugestivně vykresluje morální dilema......

INFORMACE

AUTOR
Markéta Harasimová
DIMENZE
3,12 MB
NÁZEV SOUBORU
Černá vdova.pdf

POPIS

Módní návrhářka Edita žije od smrti prvního manžela jen se svým psem a postupně začíná vnímat zrychlené tikání biologických hodin. Její osud od základu změní setkání s charismatickým Ondřejem, do kterého se bezhlavě zamiluje. Mladá žena přijímá nabídku k sňatku a věří, že konečně přijde i vysněné dítě. Čeká ji však tvrdé prozření. Z partnera se krátce po svatbě vyklube agresivní násilník, který se neštítí žádné krutosti. Edita, plná ponížení a studu přede všemi pečlivě tají domácí násilí a marně hledá cestu z bludného kruhu. Jako podnikatelka je soběstačná i úspěšná, ale v soukromí se pod vlivem systematického týrání mění v submisivní a vystrašenou bytost. V jednu chvíli sice najde sílu k odporu, ale její pokus vyklouznout zpod Ondřejovy nadvlády nevyjde tak, jak plánovala. Dochází k tragické konfrontaci a Edita svého muže zabije. Noční můra však nekončí, a teprve teď paradoxně nastává skutečný boj o život… Proč jen se někomu nesvěřila?

Chcete si přečíst knihu?Černá vdova ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Markéta Harasimová. Číst Černá vdova Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY