Královna chaosu: ADHD podle Zoë

Královna chaosu: ADHD podle Zoë - Zoë Kessler | I15cajalco.com

...ypořádat a pomáhá i dalším ženám s ADHD ... Kniha: Královna chaosu - Zoë Kessler | Knihy.ABZ.cz ... . Zoë vypráví o tom, jaké to je být hyperaktivní žena. Královna chaosu ADHD podle Zoë . Zoë Kessler; Zoë Kessler . 0,0 . Sledovať autora . Medicína . Všetky knihy autora . Portál, 2019. Vydavateľstvo Portál, 2019. O ADHD se mluví jako o výlučně mužské záležitosti. Hyperaktivní? Přece muži! Nezvládají svůj život? Přece muži! ... Královna chaosu ADHD podle Zoë ... Zoë t ... Královna chaosu: ADHD podle Zoë - Zoë Kessler | Databáze knih ... ... Královna chaosu ADHD podle Zoë ... Zoë to ale vidí jinak. ADHD k ní patří, zjistili ho, až když už byla dospělá, a ona se s ním musí nějak vypořádat. Nic nezastírající výpověď o tom, jaké to je být hyperaktivní a mít potíže se soustředěním v sobě pojí humor i slzy. Ano, je to těžké, když vyhrajete ... Královna chaosu : ADHD podle Zoë / Zoë Kessler ; z anglického originálu ADHD according to Zoë přeložila Petra Diestlerová Kessler, Zoë Londýnské přednášky / Maria Montessori ; z anglického originálu The 1946 London lectures přeložila Pavla Le Roch Hyperaktivní? Přece muži! Nezvládají svůj život? Přece muži! Zoë to ale vidí jinak. ADHD k ní patří, zjistili ho, až když už byla dospělá, a ona se s ním musí nějak vypořádat. Nic nezastírající výpověď o tom, jaké to je být hyperaktivní a mít potíže se soustředěním v sobě pojí humor i slzy. Heureka.cz je nákupní rádce, který radí, jak vybrat ten nejlepší produkt a nabízí porovnání cen ze stovek internetových obchodů. Královna chaosu mi nic neříkalo a jen jsem nad tím mávla rukou. Jenže pak jsem narazila anotaci ke knize. Věděla jsem tu ránu, že si ji musím přečíst. Mám doma dceru, které ADHD bylo diagnostikováno před rokem a půl a tak jsem chtěla vědět víc. Královna chaosu (ADHD podle Zoë) Zoë Kessler • Portál, 2019 . Posielame do týždňa. O ADHD se mluví jako o výlučně mužské záležitosti. Hyperaktivní? Přece muži! Nezvládají svůj život? Přece muži! Zoë to ale vidí jinak. ADHD k ní patří, zjistili ho, až když už byla dospělá, a ona se s ním musí nějak ... Cobra ZOE-R PZ OFS . Rozeta kulatá | klika/klika | otvor pro cylindrickou vložku | bronz česaný . Více informací od 370 Kč . Koupit nejlevněji ......

INFORMACE

AUTOR
Zoë Kessler
DIMENZE
3,62 MB
NÁZEV SOUBORU
Královna chaosu: ADHD podle Zoë.pdf

POPIS

O ADHD se mluví jako o výlučně mužské záležitosti. Hyperaktivní? Přece muži! Nezvládají svůj život? Přece muži! Zoë to ale vidí jinak. ADHD k ní patří, zjistili ho, až když už byla dospělá, a ona se s ním musí nějak vypořádat. Nic nezastírající výpověď o tom, jaké to je být hyperaktivní a mít potíže se soustředěním v sobě pojí humor i slzy. Ano, je to těžké, když vyhrajete nevypsanou soutěž o nejhorší sekretářku roku. A když nezvládnete schůzky s kamarády, které jste si domluvila, je to také hloupé. ADHD nám hází klacky pod nohy, ale Zoë našla strategie, jak se s ním vypořádat a nebýt jen „ta hyperaktivní a nesoustředěná“. Její příběh je určen všem ženám, které se potýkají s podobnými problémy. Knihu ocení dívky a ženy s ADHD, jejich rodiny a přátelé, psychologové a terapeuti.

Chcete si přečíst knihu?Královna chaosu: ADHD podle Zoë ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zoë Kessler. Číst Královna chaosu: ADHD podle Zoë Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY