Sto studentských revolucí: Studenti v období pádu komunismu

Sto studentských revolucí: Studenti v období pádu komunismu - Miroslav Vaněk, | I15cajalco.com

...životopisná vyprávění. Praha: Univerzita Karlova, nakladatelství Karolinum, 2019 ... Studenti - Československo | Knihy.ABZ.cz ... . 839 s. ISBN 978-80-246-4450-9. Sto studentských revolucí: Studenti v období pádu komunismu : životopisná vyprávění (Czech Edition) [Otáhal, Milan] on Amazon.com. *FREE* shipping on qualifying offers. Sto studentských revolucí: Studenti v období pádu komunismu : životopisná vyprávění (Czech Edition) Kniha: Sto studentských revolucí -- Studenti v období pádu komunismu - Miroslav Vaněk; kol. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Get this from a ... Sto studentských revolucí : studenti v období pádu ... ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Get this from a library! Sto studentských revolucí : studenti v období pádu komunismu : životopisná vyprávění. [Milan Otáhal; Miroslav Vaněk] Sto studentských revolucí: Studenti v období pádu komunismu. Životopisná vyprávění. VANĚK, Miroslav a kol. Sto studentských revolucí: Studenti v období pádu komunismu. Životopisná vyprávění. Praha : Karolinum, 2019. ISBN 978-80-246-4450-9. Sto studentských revolucí : studenti v období pádu komunismu - životopisná vyprávění To chci Publikace je velmi podrobnou analýzou role studentů v Sametové revoluci. Sto studentských revolucí Studenti v období pádu komunismu - životopisná vyprávění ... anota...

INFORMACE

AUTOR
Miroslav Vaněk,
DIMENZE
11,59 MB
NÁZEV SOUBORU
Sto studentských revolucí: Studenti v období pádu komunismu.pdf

POPIS

Kniha přináší jedinečná svědectví stovky studentských aktérů listopadové revoluce 1989, jejichž prostřednictvím zachycuje život v časech tzv. normalizace a v okamžicích pádu režimu. Po historickém a metodickém úvodu do problematiky a interpretaci rozhovorů následuje 65 rozhovorů s vysokoškolskými studenty z Čech, Moravy a Slezska ze souboru pořízeného v letech 1996 až 1998. První vydání (1999) významně pomohlo k etablování orální historie v rámci tuzemského výzkumu soudobých dějin. Druhé, rozšířené vydání knihy obsahuje nově zařazenou studii o dějinách a paměti několika generací studentů a studentek z klíčových období českých moderních dějin a také ohlédnutí za ohlasem prvního vydání ve veřejném prostoru.

Chcete si přečíst knihu?Sto studentských revolucí: Studenti v období pádu komunismu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miroslav Vaněk,. Číst Sto studentských revolucí: Studenti v období pádu komunismu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY