Pojednání o věcech čínských

Pojednání o věcech čínských - Josef Kolmaš | I15cajalco.com

...ěží soutěž o ceny? O čem je kniha Pojednání o věcech tibetských? Známý český tibetolog a sinolog, autor řady překladů (Tibetská kniha mrtvých, Zrcadlo králů, Pokladnice moudrého rčení, Datlovník v meruňkovém sadu, Zápisky o buddhistických zemích aj ... Pojednání o věcech tibetských - Josef Kolmaš | Databáze knih ... .) se v deseti kapitolách zamýšlí nad nejrůznějšími aspekty tibetské kultury a historie. Pojednání o věcech čínských Josef Kolma š • Vyšehrad, 2016 . Vyprodané. Nová kniha od známého českého tibetanisty a sinologa navazuje na předchozí svazek Pojednání o věcech tibetských (Vyšehrad 2014). ... Soubor pojednání o každodenních věcech v rádoby vtipné formě. Prostě klasické To nebo to,ale stím rozdílem, ... Pojednání o věcech tibetských - Josef Kolmaš | Databáze knih ... . Vyprodané. Nová kniha od známého českého tibetanisty a sinologa navazuje na předchozí svazek Pojednání o věcech tibetských (Vyšehrad 2014). ... Soubor pojednání o každodenních věcech v rádoby vtipné formě. Prostě klasické To nebo to,ale stím rozdílem,že je na téma Harry Potter Kupte knihu Pojednání o věcech tibetských (Josef Kolmaš) s 12 % zľavou za 3.16 € v overenom obchode. Prelistujte stránky knihy, prečítajte si recenzie čitateľov, nechajte si odporučiť podobnú knihu z ponuky viac ako 20 miliónov titulov....

INFORMACE

AUTOR
Josef Kolmaš
DIMENZE
9,96 MB
NÁZEV SOUBORU
Pojednání o věcech čínských.pdf

POPIS

Kniha od známého českého tibetanisty a sinologa navazuje na předchozí svazek Pojednání o věcech tibetských (Vyšehrad 2014). V deseti kapitolách se zde autor zabývá různými konkrétními aspekty čínské kultury a dějin, od rozboru čínských jmen až po úvahy o cestě Marka Pola do Číny. Výrazné ohnisko knihy (podobně jako u svazku tibetského) představují kontakty Číny s ostatním světem, respektive poznávání Číny Evropany. Najdeme zde tak kapitolu pojednávající o jezuitovi Athanasiu Kircherovi či Françoisi Noëlovi, anebo o velkém ruském průkopníku sinologie N. J. Bičurinovi, jakož i o dalších tématech. Vydání knihy bylo podpořeno z prostředků Mezinárodnho sinologického centra Chiang Ching-kuovy nadace v Praze.

Chcete si přečíst knihu?Pojednání o věcech čínských ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Josef Kolmaš. Číst Pojednání o věcech čínských Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY