Matky a kamioňáci

Matky a kamioňáci - Ivana Dobrakovová | I15cajalco.com

...ká kniha Matky a kamioňáci na www.alza ... Matky a kamioňáci (Ukázka, strana 99) by Kosmas-CZ - Issuu ... .cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Matky a kamioňáci od ostatních uživatelů. ... Dobrakovová píše s lehkostí o věcech neobyčejně těžkých a komplikovaných, ať už jsou to milenecké vztahy, nebo zvláštní rodinné vztahy a vazby či základní postoje k životu. V Matkách a kamioňácích popisuje pět rozdílných životních osudů mladých žen, jejich vztahy k mužům, dětem, vlastní sexualitě, k tělu a ke svému okolí, přičemž jejich hlediska a ... Jsme veřejná univerzální knihovna ... Kniha: Matky a kamioňáci - Ivana Dobrakovová | Knihy.ABZ.cz ... ... Jsme veřejná univerzální knihovna, kterou může využívat úplně každý. Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a další kulturní hodnoty. Máme ve fondu přes 2 000 000 dokumentů, vybere si u nás opravdu každý. Dobrakovová píše s lehkostí o věcech neobyčejně těžkých a komplikovaných, ať už jsou to milenecké vztahy, nebo zvláštní rodinné vztahy a vazby či základní postoje k životu. V Matkách a kamioňácích popisuje pět rozdílných životních osudů mladých žen, jejich vztahy k mužům, dětem, vlastní sexualitě, k tělu a ke svému okolí, přičemž jejich hlediska a ... Román slovenskej autorky Ivany Dobrakovovej Matky a kamionisti (Marenčin PT, 2018). sa pod názvom Matky a kamioňáci dostáva na pulty kní...

INFORMACE

AUTOR
Ivana Dobrakovová
DIMENZE
8,4 MB
NÁZEV SOUBORU
Matky a kamioňáci.pdf

POPIS

Dobrakovová píše s lehkostí o věcech neobyčejně těžkých a komplikovaných, ať už jsou to milenecké vztahy, nebo zvláštní rodinné vztahy a vazby či základní postoje k životu. V Matkách a kamioňácích popisuje pět rozdílných životních osudů mladých žen, jejich vztahy k mužům, dětem, vlastní sexualitě, k tělu a ke svému okolí, přičemž jejich hlediska a názory na různé životní zkušenosti se liší a jsou z velké části ovlivněny jejich minulostí. Všechny mají určující a někdy problematický vztah s matkou. Tři novely se odehrávájí v Bratislavě, další dvě v italském Turíně, volně na sebe navazují tématem nemoci a traumat. Jedna z novel pojednává o závislosti na internetu a virtuálních vztazích, které někdy mohou působit zhoubně, jelikož člověk může lehce ztratit zábrany a kontakt s realitou. Všechny hrdinky se marně snaží začlenit do normálního života, zatímco se jimDobrakovová píše způsobem, který jde daleko za obzor zkušeností běžného čtenáře. Příběhy překračují horizont každodenních starostí, protagonistky vedou rozhovory do prázdna a nicoty, způsobené ignorancí a lhostejností vnějšího světa. Čtenáře čeká opravdu mimořádný autentický zážitek.“ Cena Evropské unie za literaturu (2019)

Chcete si přečíst knihu?Matky a kamioňáci ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ivana Dobrakovová. Číst Matky a kamioňáci Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY