O víře v Teologické sumě

O víře v Teologické sumě - Tomáš Akvinský | I15cajalco.com

...e (STh II-II, q. 1-16) se Tomáš tedy nejprve ptá po definici víry, zkoumá její úkony, dary Ducha svatého, které ... O andělech (I) v Teologické sumě - Krystal OP ... ... O víře v Teologické sumě Autor: Tomáš Akvinský Naše jednání, má-li být etické, musí být primárně řízeno intelektem, a to jak na rovině přirozené, tak na rovině nadpřirozené, kde je rozum osvícen vírou. O víře v Teologické sumě Autor: Tomáš Akvinský Naše jednání, má-li být etické, musí být primárně řízeno intelektem, a to jak na rovině přirozené, tak na rovině nadpřirozené, kde je rozum osvícen vírou. O víře v Teologické sumě(Akvinský Tomáš) - Naše jednání, má-li být etické, musí být primárně řízeno i ... Scholastika - Itálie | Knihy.ABZ.cz ... . O víře v Teologické sumě(Akvinský Tomáš) - Naše jednání, má-li být etické, musí být primárně řízeno intelektem, a to jak na rovině přirozené, tak na rovině nadpřirozené, kde je rozum osvícen vírou. V traktátu o víře (STh II-II, q. 1-16) se Tomáš tedy nejprve ptá po definici víry, zkoumá její úkony, dary Ducha svatého, které k ní patří, a nakonec ... 0 hodnocení O Trojici v Teologické sumě 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Co nám kromě intelektuálního dobrodružství může poskytnout studium Tomášova traktátu o Trojici (STh I, q. 27-43)? Asi stěží zpochybníme, že Tomášovy úvahy jsou důležitou součástí ... Naše jednání, má-li být etické, musí být primárně říz...

INFORMACE

AUTOR
Tomáš Akvinský
DIMENZE
4,66 MB
NÁZEV SOUBORU
O víře v Teologické sumě.pdf

POPIS

Naše jednání, má-li být etické, musí být primárně řízeno intelektem, a to jak na rovině přirozené, tak na rovině nadpřirozené, kde je rozum osvícen vírou. V traktátu o víře (STh II-II, q. 1–16) se Tomáš tedy nejprve ptá po definici víry, zkoumá její úkony, dary Ducha svatého, které k ní patří, a nakonec hříchy a přikázání týkající se víry. Pomůže nám mimo jiné vyjasnit vztah „víry a skutků“, který se stal významným kontroverzním tématem v dějinách církve.

Chcete si přečíst knihu?O víře v Teologické sumě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tomáš Akvinský. Číst O víře v Teologické sumě Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY