Nový žák-cizinec v mé třídě

Nový žák-cizinec v mé třídě - Jana Rohová | I15cajalco.com

...RVP.CZ, NPI ČR ... Publikace Nový žák-cizinec v mé třídě chce pomoci učitelům 1 ... Nový žák Cizinec v mé třídě: Pracovní sešit s metodikou ... ... . stupně ZŠ, kterým do třídy nastoupí dítě bez znalosti češtiny. Situace, se kterou se stále častěji setkáváme a ... Nový žák-cizinec v mé třídě: online seminář 22. 4. 2020 od 20:00 na RVP.CZ: 15/04/2020 20:00 - 21:00 Hrajeme si, hýbeme se v mateřské škole: online seminář 15. 4. 2020 od 20:00 na RVP.CZ: 08/04/2020 20:00 - 21:00 Pohybové hry a aktivity v přírodě pro děti předškoln ... Nový žák Cizinec v mé třídě: Pracovní sešit s metodikou ... ... .CZ: 08/04/2020 20:00 - 21:00 Pohybové hry a aktivity v přírodě pro děti předškolního věku: online seminář 8. 4. Nový žák-cizinec v mé třídě Jana Rohová nám představí možnosti práce s žákem-cizincem v oblasti výuky i hodnocení, poradí, na koho se lze obrátit pro odbornou pomoc nebo jak zpracovat plán podpory. Cíle setkání: Zákonná úprava vzdělávání žáků-cizinců. Organizace, které mohou učiteli v jeho práci pomoci. Nový žák - cizinec v mé třídě autor: Rohová Jana doporučená cena: 175 K ......

INFORMACE

AUTOR
Jana Rohová
DIMENZE
11,27 MB
NÁZEV SOUBORU
Nový žák-cizinec v mé třídě.pdf

POPIS

Možnosti práce s žákem-cizincem v oblasti výuky i hodnocení - pracovní sešit s metodikou. Publikace Nový žák-cizinec v mé třídě chce pomoci učitelům 1. stupně ZŠ, kterým do třídy nastoupí dítě bez znalosti češtiny. Situace, se kterou se stále častěji setkáváme a musíme ji řešit hned. Příručka předkládá možnosti práce s žákem-cizincem v oblasti výuky i hodnocení, poradí, na koho se lze obrátit pro odbornou pomoc, jak zpracovat plán podpory, IVP apod. Nedílnou součástí publikace jsou praktické pracovní listy, které jsou připraveny pro výuku českého jazyka v prvopočátku, kdy je zásadní se s žákem domluvit, naučit jej jednoduché pokyny, slova a věty, aby s vámi mohl začít spolupracovat a rychleji se zařadil do kolektivu třídy.

Chcete si přečíst knihu?Nový žák-cizinec v mé třídě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jana Rohová. Číst Nový žák-cizinec v mé třídě Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY