Být psem: Následujme psa do světa vůní a pachů

Být psem: Následujme psa do světa vůní a pachů - Alexandra Horowitzová | I15cajalco.com

...e psa do světa vůní a pachů Alexandra Horowitzová, Jana Srbová Následujme psa do světa vůní a pachů ... Kniha Být psem - Následujme psa do světa vůní a pachů ... ... . Bestseller New York Times. Nejlepší odborná kniha roku podle pořadu Science Friday a časopisu Library Journal. Pro psa neexistuje nic takového, jako je „čerstvý vzduch". Každý doušek vzduchu je pro něj plný informací. Být psem - Následujme psa do světa vůní a pachů. kliknutím zvětšíte. ks. Kód: 0368474: Nakladatel: Práh s.r.o. Cena s DPH : ... Zboží ze stejné kategorie - Být psem - Nás ... Být psem - Následujme psa do světa vůní a pachů ... ... . ks. Kód: 0368474: Nakladatel: Práh s.r.o. Cena s DPH : ... Zboží ze stejné kategorie - Být psem - Následujme psa do světa vůní a pach ... Pro psa neexistuje nic takového, jako je „čerstvý vzduch". Každý doušek vzduchu je pro něj plný informací. Ve skutečnosti všechno, co každý pes - pes stopař samozřejmě, ale i ten, který právě pochrupuje vedle vás na gauči - ví o světě kolem sebe, přichází především skrz jeho nos. Alexandra Horowitzová, autorka čtivě napsané a vysoce informativní knihy ... Objednávejte knihu Být psem - Následujme psa do světa vůní a pachů v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Být psem - Následujme psa do světa vůní a pachů 2019; Uvnitř psa - Co psi vidí, čenichají a vědí 2014; Kniha Být psem - Následujme psa do světa vůní a pachů je v. Přečtených: 1x: Knihotéce: 2x: Chystám se číst: 2x: Nápověda -...

INFORMACE

AUTOR
Alexandra Horowitzová
DIMENZE
11,62 MB
NÁZEV SOUBORU
Být psem: Následujme psa do světa vůní a pachů.pdf

POPIS

Pro psa neexistuje nic takového, jako je „čerstvý vzduch“. Každý doušek vzduchu je pro něj plný informací. Ve skutečnosti všechno, co každý pes – pes stopař samozřejmě, ale i ten, který právě pochrupuje vedle vás na gauči – ví o světě kolem sebe, přichází především skrz jeho nos. Spolu se svými rodinnými psy, Finneganem a Uptonem, se vydává zjišťovat, jaký smysl dávají vůně a pachy, a kombinuje přitom osobní zkušenosti s čicháním se špičkovými vědeckými poznatky o čichových schopnostech psa. Ve své knize odkrývá nová fakta fascinující biologie psího nosu, hovoří s dalšími kognitivními výzkumníky a odborníky v oblasti čichu napříč celou zemí, navštěvuje centra pro výcvik detekčních psů a popisuje, jak dokonce činila i pokusy trénovat svůj vlastní nos.

Chcete si přečíst knihu?Být psem: Následujme psa do světa vůní a pachů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alexandra Horowitzová. Číst Být psem: Následujme psa do světa vůní a pachů Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY