Rozšířená rodina: dle vlastní volby

Rozšířená rodina: dle vlastní volby - Petr Jasinski | I15cajalco.com

...stní volby" - viz kniha nebo video a Mapa rozšířených rodin v ČR ... Jasinski, Petr : Rozšířená rodina dle vlastní volby ... . Rozšířená rodina. 17. 11. 2016, Tomáš Hajzler. 30.11. k nám do školy přijde Vráťa Hlásek - člověk, který mimo svých dalších aktivit stojí i za projektem „Rozšířené rodiny dle vlastní volby". Pro mě osobně je to jeden z velkých objevů letošního roku. Rozšířená rodina dle vlastní volby - Petr Jasinski Tato kniha rozebírá poměrně netradiční téma rozšířené rodiny. Manuál na pohodovou výchovu šťastných dětí spočívá v tom, ... Jasinski, Petr : Rozšířená rodina dle vlastní volby ... . Manuál na pohodovou výchovu šťastných dětí spočívá v tom, že se povinnosti kolem péče o děti rozdělí mezi více lidí, a z těch se potom stává tzv. rozšířená rodina. Ladírna.cz . bylinky, alternativní medicína a jiná umění života… Menu. Generic selectors Balíček knih s tématem nového školství. Cenově zvýhodněný balíček tří knih s cílem vysvětlit podstatu toho, jak funguje učení dětí, jejich vzdělávání a školský systém: Svoboda učení - Jak nechat děti rozhodovat o svém vzdělávání, Summerhill - Příběh první demokratické školy na světě a Co je nového ve vzdělávání - Momentálně pravděpodobně ......

INFORMACE

AUTOR
Petr Jasinski
DIMENZE
11,18 MB
NÁZEV SOUBORU
Rozšířená rodina: dle vlastní volby.pdf

POPIS

Kniha o tom, jak se nezbláznit z výchovy dětí. Manuál na to, jak si z noční můry udělat jednu z velkých životních radostí a vychovat šťastné a zdravé děti.K tomu, abyste vychovali šťastné a zdravé dítě, potřebujete více jak tři dospělé. Pokud už jste na to taky přišli a je vás míň než tři, neváhejte ani minutu a sáhněte po této útlé brožurce.Přečtete ji za odpoledne. A pokud vás chytne za srdce, změní vám život. Na tuty. Především pokud patříte mezi rodiče, pro které je péče o děti (vození do/ze školy či na kroužky nebo jejich hlídání) občas nad hlavu. V knížce najdete vysvětlení, proč je toho někdy příliš a také, že vychovávat děti ve dvou (či dokonce v jednom - model "samoživitel") je pro děti i pro rodiče extrémně nezdravé a historicky vlastně zcela ojedinělé. Kniha vám ukáže proč a jak vybudovat tzv. rozšířenou rodinu, tj. jak se o výchovu podělit s lidmi okolo vás, s přáteli, s dalšími rodiči, se sousedy. Něco, co se pro mnohé lidi zdá dnes nepředstavitelné, tak po přečtení Rozšířené rodiny může být velmi snadné.

Chcete si přečíst knihu?Rozšířená rodina: dle vlastní volby ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Jasinski. Číst Rozšířená rodina: dle vlastní volby Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY