Rozšířená rodina: dle vlastní volby

Rozšířená rodina: dle vlastní volby - Petr Jasinski | I15cajalco.com

...o, jak si z noční můry udělat jednu z velký životních radostí ... Jasinski, Petr : Rozšířená rodina dle vlastní volby ... . Kniha: Rozšířená rodina -- dle vlastní volby - Petr Jasinski. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Rozšířená rodina dle vlastní volby. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaj ... Jasinski, Petr : Rozšířená rodina dle vlastní volby ... . Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Rozšířená rodina dle vlastní volby Petr Jasinski. Proč si přečíst. Protože je vědecky dokázáno, že na uspokojení potřeb jednoho dítěte potřebujete 3 dospělé!!! Tato kniha ukazuje, jak na to. Získáte manuál na to, jak si z noční můry udělat jednu z velký životních radostí. Rozšířená rodina dle vlastní volby; Rozšířená rodina dle vlastní volby. Sekce: Eknihy zdarma. Autor: Petr Jasinski. Rok vydání: 2015 Počet stran: 107 Jazyk: cs Cena s DPH: ZDARMA. Cena bez DPH: ZDARMA. Zadejte vaše míry, pomůžeme vám při výběru velikosti. Kniha o tom, jak se nezbláznit z výchovy dětí. Manuál na to, jak si z noční můry udělat jednu z velkých životních radostí a vychovat šťastné a zdravé děti. K tomu, abyste vychovali šťastné a zdravé dítě, potřebujete více jak tři dospělé. Pokud už jste na to taky přišli a je vás míň než tři, neváhejte ani minutu a sáhněte po této útlé brožurce ... Rozšířená rodina, tj. síť blízkých vztahů vám může pomoci vymanit se z krysího závodu vydělávání na život; Je násobně pravděpodobnější, že s touto knnížkou v ruce vychováte šťastnějš...

INFORMACE

AUTOR
Petr Jasinski
DIMENZE
10,29 MB
NÁZEV SOUBORU
Rozšířená rodina: dle vlastní volby.pdf

POPIS

Kniha o tom, jak se nezbláznit z výchovy dětí. Manuál na to, jak si z noční můry udělat jednu z velkých životních radostí a vychovat šťastné a zdravé děti.K tomu, abyste vychovali šťastné a zdravé dítě, potřebujete více jak tři dospělé. Pokud už jste na to taky přišli a je vás míň než tři, neváhejte ani minutu a sáhněte po této útlé brožurce.Přečtete ji za odpoledne. A pokud vás chytne za srdce, změní vám život. Na tuty. Především pokud patříte mezi rodiče, pro které je péče o děti (vození do/ze školy či na kroužky nebo jejich hlídání) občas nad hlavu. V knížce najdete vysvětlení, proč je toho někdy příliš a také, že vychovávat děti ve dvou (či dokonce v jednom - model "samoživitel") je pro děti i pro rodiče extrémně nezdravé a historicky vlastně zcela ojedinělé. Kniha vám ukáže proč a jak vybudovat tzv. rozšířenou rodinu, tj. jak se o výchovu podělit s lidmi okolo vás, s přáteli, s dalšími rodiči, se sousedy. Něco, co se pro mnohé lidi zdá dnes nepředstavitelné, tak po přečtení Rozšířené rodiny může být velmi snadné.

Chcete si přečíst knihu?Rozšířená rodina: dle vlastní volby ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Jasinski. Číst Rozšířená rodina: dle vlastní volby Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY