Pekelná princezna

Pekelná princezna - Harold Schechter | I15cajalco.com

... kniha Harolda Schechtera je jediným autoritativním popisem tohoto notoricky ... Kniha: Pekelná princezna (Harold Schechter) | bux.sk ... ... • Pekelná princezna Fascinující kronika případu jedné z nejznámějších amerických vražedkyně. V panteonu sériových vrahů zaujímá Belle Gunnesso... Pekelná princezna odhalí děsivá tajemství americké vražedkyně Belle Gunnessové. Modrovous v sukních, pekelná princezna, zlobryně z farmy smrti… To všechno jsou označení pro nejznámější americkou sériovou vražedkyni - Belle Gunnessovou. Na stránkách nové Pekelná princezna je strhující popis jednoho z nejsenz ... Schechter, Harold : Pekelná princezna ... . Na stránkách nové Pekelná princezna je strhující popis jednoho z nejsenzačnějších řádění masového vraha v análech amerického zločinu: šokující série vražd spáchaných ženou, která vešla ve známost jako Lady Modrovousová. Napínavá a poutavě napsaná kniha Harolda Schechtera je jediným autoritativním popisem tohoto notoricky ......

INFORMACE

AUTOR
Harold Schechter
DIMENZE
11,25 MB
NÁZEV SOUBORU
Pekelná princezna.pdf

POPIS

Fascinující kronika případu jedné z nejznámějších amerických vražedkyně. V panteonu sériových vrahů zaujímá Belle Gunnessová jedinečné místo. Byla to všemu se vymykající psychopatka, žena, která vraždila ve velkém, zčásti z chamtivosti, ale hlavně z čirého potěšení. Mezi lety 1902 a 1908 nalákala na svou „vražednou farmu v Indianě“ řadu nic netušících obětí. Někteří byli nájemní dělníci. Jiní nic netušící staří mládenci. Všichni zmizeli beze stopy. Poté, co byla jejich těla vykopána, se zjistilo, že byli nejen otráveni, jako oběti jiných vražedkyň, ale byli také doslova poraženi jako na jatkách. Pekelná princezna je strhující popis jednoho z nejsenzačnějších řádění masového vraha v análech amerického zločinu: šokující série vražd spáchaných ženou, která vešla ve známost jako Lady Modrovousová. Napínavá a poutavě napsaná kniha Harolda Schechtera je jediným autoritativním popisem tohoto notoricky známého případu a první, která o tématu, jež v sobě nese veškeré prvky klasického záhadného příběhu a děsivé hororové zvraty, přinesla dosud neznámé informace.

Chcete si přečíst knihu?Pekelná princezna ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Harold Schechter. Číst Pekelná princezna Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY