Zvířata - Atlas nočních živočichů

Zvířata - Atlas nočních živočichů - - | I15cajalco.com

...práce na venkově.. Dozvíte se v něm mnoho důležitých informací o životě na statku, jak se chovají jednotlivá zvířata i jak se co pěstuje ... Zvířata - Atlas nočních živočichů (Kolektiv autorů ... ... . Nacházíte se zde: KnihyLevneOnline.cz-Kniha-Atlas nočních živočichů. Atlas nočních živočichů. Školákova encyklopedie zvířata: Autor: autor neznámý ... Na stránkách této encyklopedie nočních živočichů se dozvíte, jak se nejrůznější živočišné druhy přizpůsobily noční tmě a vytvořily tak další kapitolu ... Aktuálním dílem Pavla Dvorského je Atlas vyhubených živočichů, který obsahuje překrásné barevné celostránkové ilustrace. ... TOP 10 ... Školákova encyklopedie Zvířata - Atlas nočních živočichů ... ... Aktuálním dílem Pavla Dvorského je Atlas vyhubených živočichů, který obsahuje překrásné barevné celostránkové ilustrace. ... TOP 10 NEJCHYTŘEJŠÍ ZVÍŘATA NA SVĚTĚ - Duration ... Online knihkupectví Knihy.ABZ.cz - aktuální nabídka titulů z kategorie: Knikupectví > Katalog předmětový > N > Noční živočichové. Obratlovci, i ti vodní, jsou různorodou, druhově rozmanitou skupinou, přesto ale mají společné znaky, které je odlišují od ostatních živočichů. Tělo všech obratlovců je rozčleněno na hlavu, trup a pravý ocas. Kromě ryb sem patří obojživelníci, ptáci a plazi vázáni na vodu a také někteří savci spojeni svým životem také neodmyslitelně s vodou. Nacházíte se zde: KnihyLevneOnline.cz-Knihovny-Atlas nočních živočichů. Atlas nočních živočichů. Školákova encyklopedie zvířata: Autor: autor neznámý ... Na stránkách této encyklopedie nočních živočichů se dozvíte, jak se nejrůznější živočišné druhy přizpůsobily noční tmě a vytvořily tak další kapitolu ... Atlas sladkovodních živočichů, i těch žijících kolem vody. Ve vodě nežijí jenom ryby, ale i další živočichové, jak ti miniaturní, kteří kolikrát nejsou ani vidět, tak ti větší. Všichni mají své podstatné místo a patří do potravinového řetězce, který pak tvoří spolu s flórou ucelené zdravé životní ... Na očích jim také chybí tapetum lucidum - reflexní vrstva sítnice oka, která se typicky vyskytuje u nočních živočichů a způsobuje zelený odlesk jejich očí. Podobně jako sova pálená dokáže nártoun otáčet hlavou téměř o 360°. Nabídky na Zvířata velká dětská encyklopedie z desítek vybraných e-shopů na jednom místě. Nalezené produkty odpovídají dotazu Zvířata velká dětská encyklopedie. Informace, ... Podobné jako Atlas nočních živočichů: Školákova encyklopedie zvířata. Školákova encyklopedie zvířata - Atlas nočních živočichů-35 % 459 K ......

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
12,89 MB
NÁZEV SOUBORU
Zvířata - Atlas nočních živočichů.pdf

POPIS

Když se obyvatelé naší planety uloží ke spánku, co se asi děje ve tmě ? Na stránkách této encyklopedie nočních živočichů se dozvíte, jak se nejrůznější živočišné druhy přizpůsobily noční tmě a vytvořily tak další kapitolu neuvěřitelného příběhu života na Zemi. Překvapí vás, jaké mají zvyky, jak se vyrovnávají s podmínkami prostředí a jaké si vytvořily strategie, aby přežily. Ve speciální příloze "NOČNÍ PŘÍŠERY" objevíte temnou stránku nočních bytostí. Některé možná sami znáte z mýtů a pověstí, s některými jste se dosud nesetkali. Vydejte se s námi na vzrušující putování za nočními tvory!

Chcete si přečíst knihu?Zvířata - Atlas nočních živočichů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Zvířata - Atlas nočních živočichů Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY