Já už chci domů

Já už chci domů - J. H. Krchovský | I15cajalco.com

...sníka a hudebníka obsahuje autorovy "básně a zápisky veršem", napsané v letech 2011-2015 ... Já už chci domů - J. H. Krchovský | Databáze knih ... . Po pěti letech se mohou příznivci poezie „dekadenta geniálního" J. H. Krchovského potěšit četbou jeho nové sbírky nazvané Já už chci domů. Kam domů? Hádáme správně a autor to ve svých typicky vycizelovaných strofách potvrzuje: „Já už chci domů, stýská se mi tady / už přijeďte si pro mě, já chci d Já už chci domů tak opět ruku v ruce se setrvačností stylu promlouvá o tématech, která jsou pro autora typická: o erotických eskapádách, pomíjivosti, trapnosti lidské existence a hlavně o nespokojenosti a zmaru, které se celou sbírkou, byť někdy skrytě, táhnou jako pomyslná červená nit od počátku až do samotného ... Já už chci domů je první knížka, kterou jsem si přečetla, ale znám i několik básn ... JÁ UŽ CHCI JET DOMŮ! | #PORTUGALSKO #vlog - YouTube ... ... Já už chci domů je první knížka, kterou jsem si přečetla, ale znám i několik básní, které v ní nejsou a celou sbírku bych hodnotila jako podařenou, byť se tam najdou i kusy, které mě nezaujaly nebo se mi nelíbily. Tak či onak jsem poznala básníka, který mě naučil to, jak je vlastně poezie jedinečná.. Hádáme správně a autor to ve svých typicky vycizelovaných strofách potvrzuje: „Já už chci domů, stýská se mi tady / už přijeďte si pro mě, já chci domů! / Váš… Přilepil jsem známku slzou s brady / a neodeslal. Nemám kam a komu." Opět okoušíme hořká sousta trapnosti života, bezcílné prázdnoty dní ... Já už chci domů, stýská se mi tady. už přijeďte si pro mě, já chci domů! Váš… Přilepil jsem známku slzou z brady a neodeslal. Nemám kam a komu O dětském strachu a násilí (2010). Připravil Z. Všelicha. Mladistvý delikvent. Tuhle značku má Jakub, jinak moc prima kluk. Jenže se zapletl s partičkou kamarádů a nechal se vždycky umluvit k nějaké té legrácce. Hádáme správně a autor to ve svých typicky vycizelovaných strofách potvrzuje: „Já už chci domů, stýská se mi tady / už přijeďte si pro mě, já chci domů! / Váš… Přilepil jsem známku slzou z brady / a neodeslal. Nemám kam a komu." Opět okoušíme horká sousta trapnosti života, bezcílné prázdnoty dní ... Najít nabídky na Chci.cz nikdy nebylo jednodušší. Ať už hledáte běžně dostupnou věc nebo speciální variantu produktu Chci.cz, Chci.cz Vám pomůže ušetřit čas i peníze. Zde nakoupíte Chci.cz rychle a bez starostí a poté už se můžete věnovat jiným věcem jako je rodina, sportovní aktivity nebo relaxace. Kupte knihu Já už chci domů (Krchovský J. H.) s 30 % slevou za 174 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Hádáme správně a autor to ve svých typicky vycizelovaných strofách potvrzuje: „Já už chci domů, stýská se mi tady / už přijeďte si pro mě, já chci domů! / Váš… Přilepil jsem známku slzou s brady / a neodeslal. Nemám kam...

INFORMACE

AUTOR
J. H. Krchovský
DIMENZE
4,48 MB
NÁZEV SOUBORU
Já už chci domů.pdf

POPIS

Život a smrt v řeci vázané; novinka kultovního autora české poezie. Po pěti letech se mohou příznivci poezie „dekadenta geniálního“ J. H. Krchovského potěšit četbou jeho nové sbírky nazvané Já už chci domů. Kam domů? Hádáme správně a autor to ve svých typicky vycizelovaných strofách potvrzuje: „Já už chci domů, stýská se mi tady / už přijeďte si pro mě, já chci domů! / Váš… Přilepil jsem známku slzou z brady / a neodeslal. Nemám kam a komu.“ Opět okoušíme horká sousta trapnosti života, bezcílné prázdnoty dní, sexuálních kocovin i touhy po tom, co je krásné a něžné (a bohužel nám to nikdy nebude patřit). K těmto chodům porce černé šlehačky navrch — Krchovského humor vždy byl, a stále zůstává, velmi makabrózní, ale zároveň dokonale osvobozující. Znatelně přibylo motivu samoty, smutku a pohledu do nicoty. Kdesi ve spodních vrstvách úporné monotónnosti jeho čtyřverší však nalézáme i tenkou žílu lásky a věrnosti životu. Krchovský zůstává i v této své „řadovce“ dokonale svůj. Jeho „noční dílna“ opět expeduje literární skvosty s nezaměnitelným puncem po léta (právem) nejpopulárnějšího a nejčtenějšího současného českého básníka.

Chcete si přečíst knihu?Já už chci domů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor J. H. Krchovský. Číst Já už chci domů Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY