Proč jsou krkavci lepší rodiče

Proč jsou krkavci lepší rodiče - Angelika Bartram, | I15cajalco.com

...epší rodiče. Cože, krkavci a lepší rodiče? Nespletli se náhodou autoři a nemysleli nějaké jiné opeřence? Po přečtení knížky vás mohu ujistit že Jan-Uwe Rogge a Angelika Bartram moc dobře věděli, o čem píšou ... Proč jsou krkavci lepší rodiče | KNIHCENTRUM.cz ... . Publikaci vydalo nakladatelství Portál. Jak to tedy vlastně s těmi krkavci je? Vypadá ... Proč jsou krkavci lepší rodiče. 7. 01. 2016 1:04:16. Krkavci nechávají svá mláďata opustit rodné hnízdo, i když ještě nejsou schopná samostatného života. Poskytnou jim žádanou volnost, ale stále na ně dohlížejí. A to bohužel mnoho lidských rodičů neumí. Zároveň by ale měli rodiče v případě potřeby poskytovat oporu a navíc sloužit jako třecí plocha a stá ... Proč jsou krkavci lepší rodiče | Kam s dětmi - aktivity ... ... . Poskytnou jim žádanou volnost, ale stále na ně dohlížejí. A to bohužel mnoho lidských rodičů neumí. Zároveň by ale měli rodiče v případě potřeby poskytovat oporu a navíc sloužit jako třecí plocha a stá...

INFORMACE

AUTOR
Angelika Bartram,
DIMENZE
4,13 MB
NÁZEV SOUBORU
Proč jsou krkavci lepší rodiče.pdf

POPIS

Angelika Bartram a Jan-Uwe Rogge, autoři řady bestsellerů na téma výchovy, ukazují rodičům, jak najít správnou rovnováhu mezi uvolněnou a autoritativní výchovou. Autoři se domnívají, že v současné době mnoho rodičů inklinuje k přílišné kontrole svých dětí a přehnanému opečovávání – často s těmi nejlepšími úmysly. V konečném důsledku však své děti okrádají o skutečné prožitky, možnost učit se z vlastních chyb, překonávat překážky a rozvíjet se. Výsledkem bývají (takřka) dospělé děti, které nedokážou vylétnout z rodného hnízda, protože samy by v životě neobstály. V tomto rádci jsou matky a otcové humorným způsobem konfrontováni s nejčastějšími výchovnými chybami a dozvědí se, co to znamená pro ně samé a především pro jejich děti. Důležitou součástí knihy jsou autentické rozhovory mezi dětmi a rodiči a pochopitelně i celá řada praktických a zcela konkrétních tipů, rad a námětů k zamyšlení. Jan-Uwe Rogge je jeden z nejúspěšnějších německých rodinných poradců a autor řady knih s výchovnou tematikou, které se vesměs staly bestsellery a byly přeloženy do 21 jazyků. V Portále vyšly jeho tituly Děti potřebují hranice, Rodiče určují hranice a Výchova dětí krok za krokem. Je rovněž spoluautorem knihy Když se děti ptají na Boha. Angelika Bartram je herečka, režisérka a úspěšná autorka. S Janem-Uwem Roggem napsala již několik knih, mimo jiné velmi úspěšný titul Wie Sie reden, damit Ihr Kind zuhört & wie Sie zuhören, damit Ihr Kind redet (Jak mluvit, aby vám děti naslouchaly & jak naslouchat, aby s vámi děti mluvily).

Chcete si přečíst knihu?Proč jsou krkavci lepší rodiče ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Angelika Bartram,. Číst Proč jsou krkavci lepší rodiče Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY