Má sestra je sériový vrah

Má sestra je sériový vrah - Oyinkan Braithwaiteová | I15cajalco.com

...illy. 1 26. dubna. Bláznivé, ale hezky se to poslouchalo ... Má sestra je sériový vrah… hups - Markéta Růžičková ... . ... Má sestra je sériový vrah. Všeobecné informace: Autor: Braithwaite Oyinkan: Anotace: Mystery thriller o lásce, těžkém dětství s krutým otcem, Lagosu a přesvědčení, že krev je hustší než voda. Navíc se hůř odstraňuje z koberce. Kategorie: Romány; Thrillery; Kupte knihu Má sestra je sériový vrah (Oyinkan Braithwaiteová) s 23 % slevou za 230 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čten ... Audiokniha Má sestra je sériový vrah - naposlech.cz ... . Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. recenze knihy Má sestra je sériový vrah „…protože v sobě máme zakódováno, že své blízké chráníme a že je nezradíme. A nikdo na tomhle světě navíc není bez viny. Běžte se podívat do porodnice! Všichni ti rozesmátí rodiče a jejich novorozeňata… Jsou to vrazi a ob...

INFORMACE

AUTOR
Oyinkan Braithwaiteová
DIMENZE
9,15 MB
NÁZEV SOUBORU
Má sestra je sériový vrah.pdf

POPIS

Korede je zahořklá. Není divu… Její sestra Ayoola je oblíbená a hezká, ale dost možná i šílená. Měla přítele, ale ten je teď po smrti. Stejně jako ti dva před ním.Korede vytrhne od večeře vyplašený telefonát. Volá jí sestra Ayoola a Korede hned ví, co se od ní čeká: bělidlo, gumové rukavice, pevné nervy a silný žaludek. Tohle je třetí chlap, kterého Ayoola poslala do věčných lovišť — prý v sebeobraně. Třetí tělo, kterého se bude Korede muset zbavit. V zájmu všech Nigerijců by měla jít na policii, jenže svou sestru miluje a rodina je přece na prvním místě.Pak ale Ayoola začne chodit se sympatickým lékařem z nemocnice, kde Korede pracuje jako zdravotní sestra. Korede doktora Tadeho už dlouho miluje a nehodlá se smířit s tím, že i on skončí s kudlou v zádech. Jenže zachránit jednoho by znamenalo obětovat druhého…Do milostného trojúhelníku mezi Korede, Ayoolou a Tadem se vplétá obraz dětství obou sester, poznamenaný temnou vzpomínkou na krutého otce a jeho tragickou smrt. Nebo snad ne zase tak tragickou?Román o lásce, o Lagosu a o tom, že krev je hustší než voda. A hlavně se hůř odstraňuje z koberce.

Chcete si přečíst knihu?Má sestra je sériový vrah ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Oyinkan Braithwaiteová. Číst Má sestra je sériový vrah Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY