Pomoc a pořádek: Kulturní modely v pomáhajících profesích

Pomoc a pořádek: Kulturní modely v pomáhajících profesích - Dana Bittnerová, | I15cajalco.com

...ýzkumu, který se zabýval profesionály v pomáhajících profesích ... Dohled a okraj: rozhodovací procesy - Bittnerová Dana ... ... . Výzkum byl zaměřen na pomoc Romům v začleňování se do společnosti. Co je motivací pomáhajících a jaký ... Pomoc a pořádek: kulturní modely v pomáhajících profesích. Praha: Fakulta humanitních studií UK. Ebersold, S., & Detraux, J. (2013). Scolarisation et besoin éducatif particulier: enjeux conceptuels et méthodologiques d'une approche polycentrée. ALTER, European journal of Disability Research, 7(2), 102-115. Kultu ... Nakladatelství Univerzita Karlova v Praze | Knihy.ABZ.cz ... . ALTER, European journal of Disability Research, 7(2), 102-115. Kulturní modely v pomáhajících profesích Autor: Dana Bittnerová; David Doubek; Markéta Levínská. Výsledky výzkumu, který se zabýval profesionály v pomáhajících profesích. Výzkum byl zaměřen na pomoc Romům v začleňování se do společnosti. Co je motivací pomáhajících a jaký ... Pomoc a pořádek: Kulturní modely v pomáhajících profesích Dana Bittnerová, David Doubek, Markéta Levínská Pomoc a pořádek - Bittnerová Dana, Doubek David, Levínská Markéta - Publikace je zaměřena na povahu pomoci, kterou Romům poskytují profesionálové v pomáhajících profesích. Empiricky vychází z etnografického výzkumu a snaží se zaznamenat stav, v jakém Pomoc a pořádek. Kulturní modely v pomáhajících profesích. Anetta Jedličková. Podvod v klinickém hodnocení léčiv z pohledu etiky a práva. Blanka Soukupová, Andrzej Stawarz (eds.) Mýtus - „realita" - identita. Národní metropole v čase „návratu do Evropy" Markéta Zandlová . Etnická mobilizace a politiky identit. DROUBEK, David, LEVÍNSKÁ, Markéta, BITTNEROVÁ, Dana, Pomoc a pořádek. Kulturní modely v pomáhajících profesích , Fakulta humanitních studií Univerzity Karlovy v Praze, Praha 2015. ISBN 978-80-87398-48-7 GEORGIEVA, Rumyana, Bulhaři v Čechách. Kulturní parametry, imigrační proces a společenská integrace v současné Pomoc a pořádek Kulturní modely v pomáhajících profesích Dana Bittnerová , David Doubek , Markéta Levínská / Univerzita Karlova v Praze (2015) Monografie Dohled a okraj: rozhodovací procesy je třetí ucelenou zprávou z terénního výzkumu, který Pražská skupina školní etnografie provádí od roku 2008. Navazuje na publikace Funkce kulturních modelů ve vzdělávání a Pomoc a pořádek: ...

INFORMACE

AUTOR
Dana Bittnerová,
DIMENZE
11,82 MB
NÁZEV SOUBORU
Pomoc a pořádek: Kulturní modely v pomáhajících profesích.pdf

POPIS

Publikace je zaměřena na povahu pomoci, kterou Romům poskytují profesionálové v pomáhajících profesích. Empiricky vychází z etnografického výzkumu a snaží se zaznamenat stav, v jakém se nachází současná povaha pomoci Romům a obyvatelům vyloučených lokalit, a vysvětlit, z čeho současná situace vyplývá, z jakých kořenů vyrůstá a jaké jsou možnosti pomoci. Na základě teorie kulturních modelů, resp. schémat zjišťuje, jak způsob poskytované pomoci vypovídá o vztahu mezi klientem (potřebným) a pomáhajícím profesionálem.

Chcete si přečíst knihu?Pomoc a pořádek: Kulturní modely v pomáhajících profesích ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dana Bittnerová,. Číst Pomoc a pořádek: Kulturní modely v pomáhajících profesích Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY