Hra na nikdy

Hra na nikdy - Jeffery Deaver | I15cajalco.com

...te jednoduše posunout tak, aby vytvořila určité skryté slovo ... Hra na nikdy - Jeffery Deaver | Nakladatelství Domino ... . Hra na nikdy; Hra na nikdy. Nakladatelství: Domino. Autor: Jeffery Deaver. Ochrana: sociální DRM Rok ... Je možné, že se nějaký šílenec pokouší převést hru do života? Pokud ano, unesená dívka je na nějakém odlehlém místě a musí se pokusit přežít s pomocí pěti náhodně zvolených předmětů... Shaw se ocitá ... Hra na nikdy. Ohodnotit » ... Shaw se ocitá uprostřed zbě ... Hra na nikdy - Jeffery Deaver | Nakladatelství Domino ... ... Hra na nikdy. Ohodnotit » ... Shaw se ocitá uprostřed zběsilé hry a kočku a na myš. Pronásleduje pachatele přes celé Silicon Valey i po nejtemnějších koutech internetu, setkává se s bezcitnými titány herního průmyslu i závisláky, pro které se hraní stalo základní životní potřebou. Možná až příliš pozdě si ... Obsah knihy: Hra na nikdy. Musí hrát, nebo zemřou. První díl série s Colterem Shawem." V Silicon Valley záhadně zmizela mladá žena. Protože policie se k pátrání staví vlažně, otec pohřešované najme Coltera Shawa, který se živí jako lovec odměn....

INFORMACE

AUTOR
Jeffery Deaver
DIMENZE
9,68 MB
NÁZEV SOUBORU
Hra na nikdy.pdf

POPIS

Colter Shaw se živí jako lovec odměn. V Silicon Valley se právě snaží najít zmizelou ženu, jejíž stopy vedou k neblaze proslulé videohře Našeptávač. Je možné, že se nějaký šílenec pokouší převést hru do života? Pokud ano, unesená dívka je na nějakém odlehlém místě a musí se pokusit přežít s pomocí pěti náhodně zvolených předmětů... Shaw se ocitá uprostřed zběsilé hry – a snad i právě proto si příliš pozdě uvědomí, že i z něj se stala kořist.

Chcete si přečíst knihu?Hra na nikdy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jeffery Deaver. Číst Hra na nikdy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY