Obrázky a citáty pro radost

Obrázky a citáty pro radost - Ája Hrozková | I15cajalco.com

...dstavuje toho nejlepšího společníka do nepohody ... Obrázky a citáty pro radost by ZONER software, a.s. - Issuu ... . Obsahuje více jak 40 autorských květinových ilustrací a motivů, které čekají jen na to, až vezmete do ruky pastelky a přeměníte je ve svá originální díla. Obrázky s citáty a písněmi. 18,058 likes · 144 talking about this. obrázky s citáty a písněmi pro smutné a zamilované lidičky Kniha Obrázky a citáty pro radost představuje toho nejlepšího společníka do nepohody. Obsahuje více jak 40 autorských květinových i ... Pro Radost obrázky, citáty a animace pro Facebook (stránka ... ... . Obsahuje více jak 40 autorských květinových ilustrací a motivů, které čekají jen na to, až vezmete do ruky pastelky a přeměníte je ve svá originální díla. _mce_src="http://nd05.jxs.cz/090/204/46b98594c1_105817675_o2.png " www.PROFILEK.cz - Originální obrázky a citáty na profil Lide.cz videa-animace.cz - videa zdar Navštivte největší českou sbírku citátů, která obsahuje úžasné citáty od vašich oblíbených autorů. Sdílejte citáty s přáteli a podělte se o moudrost slavných osobností. Obrázky a citáty pro radost: Vybarvujte, relaxujte, tvořte nevšední dárečky (978-80-7413-321-3) Nechte se inspirovat barvami a ladnými tvary květin, tvořte nevšední přání, která promluví za vás. Kniha Obrázky a citáty pro radost představuje toho nejlepšího společníka do nepohody. Obsahuje více jak 40 autorských ... Kniha Obrázky a citáty pro radost představuje toho nejlepšího společníka do nepohody. Obsahuje více jak 40 autorských květinových ilustrací a motivů, které čekají jen na to, až vezmete do ruky pastelky a přeměníte je ve svá originální díla....

INFORMACE

AUTOR
Ája Hrozková
DIMENZE
10,52 MB
NÁZEV SOUBORU
Obrázky a citáty pro radost.pdf

POPIS

Nechte se inspirovat barvami a ladnými tvary květin, tvořte nevšední přání, která promluví za vás. Kniha Obrázky a citáty pro radost představuje toho nejlepšího společníka do nepohody. Obsahuje více jak 40 autorských květinových ilustrací a motivů, které čekají jen na to, až vezmete do ruky pastelky a přeměníte je ve svá originální díla. Díky vybarvování můžete příjemně relaxovat, zlepšíte si koncentraci a vyčistíte mysl. Už přemýšlením nad výběrem barvy a soustředěním se na vybarvení detailu obrázku se naše mysl zklidňuje a my se přenášíme do stavu uvolnění a pohody, přestáváme vnímat okolní svět. Stránky knihy jsou perforované a zezadu potištěné citáty, takže je můžete jednoduše vytrhnout a věnovat i s výmluvným textem svým blízkým. Obrázky si můžete vybírat podle nálady i množství volného času, kniha je totiž rozdělena do 3 kapitol podle náročnosti: Ke svačince, K odpolední kávě, Na volné dny. Tak si dejte něco dobrého a pusťte se do toho.

Chcete si přečíst knihu?Obrázky a citáty pro radost ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ája Hrozková. Číst Obrázky a citáty pro radost Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY