Tajuplný ostrov

Tajuplný ostrov - Ondřej Neff, | I15cajalco.com

...dávajú knihy s tak dokonalými ilustráciami ako sú v tejto knihe ... Letohrádek Ostrov - Tajuplný Ostrov ... . Pokiaľ túto knihu niekto vlastní a je ochotný ju predať , okamžite ju kúpim. ... Tajuplný Ostrov . IC Zámek Ostrov Jáchymovská 1, 363 01 Ostrov tel.: +420 354 224 950 e-mail: [email protected] Provozní doba & otevření expozice: pondělí - neděle: 10:00 - 17:00 hod. ... IC Zámek Ostrov Jáchymovská 1, 363 01 Ostrov tel.: +420 354 224 950 e-mail: [email protected] Provozní doba & otev ... Vyhledávání | ČSFD.cz ... .: +420 354 224 950 e-mail: [email protected] Provozní doba & otevření expozice: pondělí - neděle: 10:00 - 17:00 hod. This page was last edited on 14 February 2020, at 15:32. Files are available under licenses specified on their description page. All structured data from the file and property namespaces is available under the Creative Commons CC0 License; all unstructured text is available under the Creative Commons Attribution-ShareAlike License; additional terms may apply. Tajuplný ostrov (2) Román je posledním dílem z volné románové trilogie nazvané Podivuhodné cesty ( Děti kapitána Granta , Dvacet tisíc mil pod mořem a Tajuplný ostrov ). Ve svých dílech se autor zabývá otázkami vědy a techniky, takže se v díle setkáváme například s ponorkou, skafandrem či vizí vodíkového paliva ... Tajuplný ostrov je zahalen tajemstvím, v některých momentech by se napětí dalo krájet a všichni hlavní hrdinové mi byli sympatičtí od prvního momentu. Jediné, co bych vytkla, je asi hodně detailní popis, který by šel o něco zkrátit. Jinak obrovská spokojenost. Škoda, že se dnešní mládež o takové čtení moc nezajímá. I když mě Tajuplný ostrov bavil méně než Děti kapitána Granta, i tahle kniha stojí za přečtení. Doporučit ji můžu hlavně milovníkům dobrodružných příběhů. Pomohla vám tato recenze? Ano 0 Kniha, Edice Knihy Omega, 2018, 9788073905446. 5 z 5 ... Tajuplný ostrov. Tajuplný ostrov Možnosti epizody. Tajuplný ostrov Tajuplný ostrov Stránka pořadu 54:38 Informace o obrázku. Zavřít. Poklady z brněnského archivu Foto: Khalil Baalbaki Zavřít četba: Dva proti Říši; v seriálu Pětadevadesátka představíme Hradišťan; poslední díl četby z knihy Divný kořeny o ......

INFORMACE

AUTOR
Ondřej Neff,
DIMENZE
12,8 MB
NÁZEV SOUBORU
Tajuplný ostrov.pdf

POPIS

Ediční řada Jules Verne pro 21. století pokračuje dalším, již čtvrtým titulem, jenž znovu doprovázejí nádherné ilustrace a kvaše Zdeňka Buriana. Lincolnův ostrov nikdo nikdy na mapě nenašel, a přece ho znají lidé na celém světě. Už déle než sto třicet let na něm prožívají dobrodružství s pěticí trosečníků, kteří na něm našli útočiště, a hlavně nejedno tajemství. Největší z nich se skrývá v hlubinách ostrova, v tajemných prostorách, které dokázal vypátrat jen ten, kdo prosvítil jasem svého génia hlubiny oceánů. Ano, řeč je o kapitánu Nemovi, hrdinovi románu Dvacet tisíc mil pod mořem a nepřímém hrdinovi i Tajuplného ostrova. Strhující román vychází v moderním převyprávění, určeném pro čtenáře jednadvacátého století. Spádný děj podepřený uměleckým mistrovstvím ilustrátora Zdeňka Buriana doslova vtáhne čtenáře do víru událostí a nedá mu vydechnout až do posledního poznání, že cesta za záhadami zdaleka nekončí poslední stránkou příběhu.

Chcete si přečíst knihu?Tajuplný ostrov ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ondřej Neff,. Číst Tajuplný ostrov Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY