Víno ve sklence a na talíři - Vinná kuchařka

Víno ve sklence a na talíři - Vinná kuchařka - Kristýna Šemberová | I15cajalco.com

...ření a pečení. ... Víno ve sklence a na talíři - Vinná kuchařka Autor: Šemberová, Kristýna Nakladatel: Manager CS EAN: 9788027067336 ISBN: 978-80-270-6733-6 Popis: 1× kniha, vázaná, 240 stran, česky Rozměry: 21,3 × 28,3 cm Rok vydání: 2019 Víno ve sklence a na talíři - Vinná kuch - Kristina Šemberová ... Víno ve sklence a na talíři - Vinná kuchařka | E-SHOP ... ... . Unikátní vinná kuchařka zkušené autorky Kristiny Šemberové obsahuje 76 receptů na pokrmy s vínem a k vínu na každodenní vaření, rodinné sešlosti, romantickou večeři, party pro přátele i snídani do postele. Hledáte Víno ve sklence a na talíři - Vinná kuchařka od Šemberová Kristina? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Vinná kuchařka je tak lahodným průvodcem nejen pro milovníky vína. Vinnou kuchařku Víno ve sklence a na talíři koupíte v knihkupectví a s po ... Knihy - vinnakucharka.cz ... . Hledáte Víno ve sklence a na talíři - Vinná kuchařka od Šemberová Kristina? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Vinná kuchařka je tak lahodným průvodcem nejen pro milovníky vína. Vinnou kuchařku Víno ve sklence a na talíři koupíte v knihkupectví a s podpisem či věnováním autorky pouze na webu www.vinnakucharka.cz za doporučenou cenu 395 Kč. Víno ve sklence a na talíři - Vinná kuchařka . Potřebujete rychle připravit teplou večeři? Chcete servírovat rodinný oběd? Nebo pozvat přátele na party? Ve vinné kuchařce Víno ve sklence a na talíři najdete vhodné pokrmy i s ideálním vinným doprovodem. Unikátní vinná kuchařka zkušené autorky Kristiny Šemberové obsahuje 76 receptů na pokrmy s vínem a k vínu na každodenní vaření, rodinné sešlosti, romantickou večeři, party pro přátele i snídani do postele. Receptová část je přehledně rozdělena do osmi kapitol podle chodů a nabízí i pokrmy ke grilu. K jednotlivým receptům doporučuje someliér Tomáš Brůha ... Kniha: Víno ve sklence a na talíři - Vinná kuchařka - Kristina Šemberová ... Unikátní vinná kuchařka zkušené autorky Kristiny Šemberové obsahuje 76 receptů na pokrmy s vínem a k vínu na každodenní vaření, rodinné sešlosti, romantickou večeři, party pro přátele i snídani do postele. Receptová část je ... Víno ve sklence a na talíři - Vinná kuchařka | E-shop Národního vinařského centra vám nabízí širokou nabídku informačních a propagačních materiálů o našich vínech, knih o víně, sommelierských potřeb a dalšího zboží - Národní vinařské centrum o.p.s. - obchod Víno ve sklence a na talíři - Vinná kuchařka - Kristina Šemberová Unikátní vinná kuchařka zkušené autorky Kristiny Šemberové obsahuje 76 receptů na pokrmy s vínem a k vínu na každodenní vaření, rodinné sešlosti, romantickou veče...

INFORMACE

AUTOR
Kristýna Šemberová
DIMENZE
3,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Víno ve sklence a na talíři - Vinná kuchařka.pdf

POPIS

Unikátní vinná kuchařka zkušené autorky Kristiny Šemberové obsahuje 76 receptů na pokrmy s vínem a k vínu na každodenní vaření, rodinné sešlosti, romantickou večeři, party pro přátele i snídani do postele. Receptová část je přehledně rozdělena do osmi kapitol podle chodů a nabízí i pokrmy ke grilu. K jednotlivým receptům doporučuje someliér Tomáš Brůha ideální víno, takže si i doma můžete připravit zážitek jako v luxusní restauraci. V úvodu knihy se dozvíte vše o výrobě vína, oblíbených tuzemských odrůdách, vinařských oblastech na Moravě a v Čechách i jak víno kombinovat s pokrmy a používat ho v kuchyni. Lahodný průvodce nejen pro milovníky vína.

Chcete si přečíst knihu?Víno ve sklence a na talíři - Vinná kuchařka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kristýna Šemberová. Číst Víno ve sklence a na talíři - Vinná kuchařka Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY