Jak upgradovat rodiče

Jak upgradovat rodiče - Pete Johnson | I15cajalco.com

...těných nápadů, nebojí se své děti trošičku poškádlit a tím upgradovat atmosféru v rodině ... Autor - Johnson - Pete Johnson | Knihy.ABZ.cz ... . Humor je skvělý lék na všechny splíny! Udělat si z někoho srandu je pro některé z nás neodlučitelnou součástí života, a to i v dospělosti. Jak upgradovat rodiče; Obchodní podmínky Náš magazín o knihách [email protected] Doprava Kontakt 602 323 181. Moje knihovna ... při objednávce nad 399,- od nás máte do konce dubna dopravu ZDARMA anebo si objednávky můžete nově vyzvednout osobně na vybraných pobočkách. Jak upgradovat rodiče je kniha, která u nás měla úspěch u naší malé puberťačky. Knihu dost ... Jak upgradovat rodiče - Pete Johnson — Kniha.cz ... . Jak upgradovat rodiče je kniha, která u nás měla úspěch u naší malé puberťačky. Knihu dostala od své spolužačky. Knížka je o tom, jak Louis tráví mnoho času u počítače a jeho rodičům se to nelíbí. Já osobně knihu necetla, pouze jsem jí litovala. Neteř ji přečetla, dokázala o ní chvíli vyprávět. Jak upgradovat rodiče / Pete Johnson. Jednou se Louisovi rodiče pokoušeli stylizovat do role teenagerů, pak bojkotovali televizní vysílání, přestože v něm běží jeho oblíbený pořad. Ale tentokrát na Louise čeká opravdová rána. Jeho rodiče usoudí, že vysedává nad obrazovkami nejrůznějšího druhu příliš dlouho ......

INFORMACE

AUTOR
Pete Johnson
DIMENZE
10,96 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak upgradovat rodiče.pdf

POPIS

Když rodiče usoudí, že Louis tráví příliš času „přilepený k obrazovkám“, napadne je něco příšerného – absolutní zákaz tabletů, počítačů a mobilů! Navíc ho nutí trávit volný čas tím nejnudnějším způsobem, jaký si dokážete představit: rodinnými vycházkami a hraním společenských her. Louis potřebuje vymyslet plán, jak všechno vrátit do starých kolejí! Dokáže mu s tím pomoct jeho nejlepší kamarádka Maddy?

Chcete si přečíst knihu?Jak upgradovat rodiče ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pete Johnson. Číst Jak upgradovat rodiče Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY