Rozstřel

Rozstřel - Lee Child (ed.) | I15cajalco.com

...tlivých okresů, co se v regionu událo v politice, v kultuře i ve sportu, zpravodajství z Vysočiny ... Zlínský kraj - iDNES.cz ... . Jaroslav Kubera (16 February 1947 - 20 January 2020) was a Czech Civic Democratic politician who served as Senator representing Teplice from 2000 and the President of the Senate from 2018 until his death in 2020, becoming first high-ranking Czech official to die in the office. He previously served as mayor of Teplice from 1994 to 2018. Kubera was a potential candidate in the 2018 ... Zprávy z Pardubic i nejdůležitější události z ... Domácí - Zprávy - iDNES.cz ... . Kubera was a potential candidate in the 2018 ... Zprávy z Pardubic i nejdůležitější události z jednotlivých okresů, co se v regionu událo v politice, v kultuře i ve sportu, zpravodajství z Pardubického kraje. Nejlepší sport na českém internetu. Původní zpravodajství, on-line reportáže, rozhovory, analýzy, diskuse, ostatní sporty. Audio a video služby. Provozovatelem služby „iDNES.tv" je: MAFRA, a.s. se sídlem Praha 5, Karla Engliše 519/11, PSČ 150 00 IČ: 45313351, DIČ: CZ45313351...

INFORMACE

AUTOR
Lee Child (ed.)
DIMENZE
3,24 MB
NÁZEV SOUBORU
Rozstřel.pdf

POPIS

Dvacet dva světově uznávaných autorů se spojilo kvůli této nezapomenutelné antologii. Na každé povídce se vždy podíleli dva spisovatelé: muž a žena. Jedenáct nejoblíbenějších světových autorek od Diany Gabaldon přes Sandru Brown po Kathy Reichs se dalo dohromady s jedenácti neméně oblíbenými mužskými autory, jako je například John Sandford, C. J. Box, Nelson DeMille nebo Peter James. A to všechno pod taktovkou oceňovaného britského spisovatele Lee Childa.

Chcete si přečíst knihu?Rozstřel ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lee Child (ed.). Číst Rozstřel Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY