Někdy je hezké, že mě miluješ

Někdy je hezké, že mě miluješ - Marie Vareilleová | I15cajalco.com

...,2 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Někdy je hezké, že mě miluješ je vtipná, dojemná, ztřeštěná a vážně skvěle napsaná kniha pro ženy, které mají rády humor a lásku v jednom ... První kapitola z knihy: Někdy je hezké, že mě miluješ ... ... . Edice 7lásky mě neustále překvapuje, ale touto knihou se mi trefila přímo do srdce. Nejednou jsem se smála, nahlas, nejednou jsem ostatním předčítala určité pasáže. Někdy je hezké, že mě miluješ 279 CZK Nov ... Provozovatelem www.dobre-knihy.cz je společnost DOBRÉ KNIHY s.r.o., web vyrobil Public Fun s.r.o.. 1. Vyberete si platbu přes Twisto a dokončete objednávku. 2. Knihy vám dorazí domů bez ... Někdy je hezké, že mě miluješ - Marie Vareilleová | KOSMAS ... ... ... Provozovatelem www.dobre-knihy.cz je společnost DOBRÉ KNIHY s.r.o., web vyrobil Public Fun s.r.o.. 1. Vyberete si platbu přes Twisto a dokončete objednávku. 2. Knihy vám dorazí domů bez placení. 3. Můžete číst, platíte až za 14 dní. ... Někdy je hezké, že mě miluješ. Marie Vareilleová. Kamarádky Chloé a Constance jsou každá jiná, obě ale milují knihy, pocházejí z Marinzaku a obě mají potíže s láskou. Někdy je hezké, že mě miluješ Autor: Vareilleová, Marie Nakladatel: Metafora EAN: ISBN: Originál: Je peux tres bien me passer de toi Překlad: Davidová, Hana Popis: Elektronická kniha, 304 stran, bez zabezpečení DRM, 2,3 MB ePUB, 4,4 MB Mobi, 2,8 MB PDF, česky Rok vydání: 2019 Někdy je hezké, že mě miluješ Kamarádky Chloé a Constance jsou každá jiná, obě ale milují knihy, pocházejí z Marinzaku a obě mají potíže s láskou. Chloé se nedokáže odpoutat od svého... Kniha: Někdy je hezké, že mě miluješ -- Humorný román o dvou třicátnicích ve stylu Bridget Jonesové - Marie Vareilleová Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Tak je román Někdy je hezké, že mě miluješ, určen přímo vám. Román se odehrává v Paříži. Dvě kamarádky Constance a C...

INFORMACE

AUTOR
Marie Vareilleová
DIMENZE
4,73 MB
NÁZEV SOUBORU
Někdy je hezké, že mě miluješ.pdf

POPIS

Chloé a Constance jsou výborné kamarádky, i když jsou každá úplně jiná. Co ale mají společné, je láska ke knihám, rodinné kořeny v Marinzaku a žalostný milostný život. Osmadvacetiletá atraktivní Chloé se nedokáže zbavit citové závislosti na svém expříteli, který je zároveň jejím nadřízeným a má se brzy ženit.Chloé je dokonalá Pařížanka: příliš hubená, příliš kouří a příliš pije. Od svého rozchodu má zlozvyk vymetat noční podniky a navazovat vztahy na jednu noc, které mají jediný účel – dát jí zapomenout. Constance, věčná romantička, teď už dlouho nezadaná, má ráda Jane Austenovou a čeká na svého pana Darcyho, který je ale stále v nedohlednu.Jednoho dne se rozhodnou vzít život konečně do svých rukou a uzavřou spolu dohodu: Chloé stráví celý půlrok na venkově mezi vinicemi, daleko od všech mužů a pokušení, a pokusí se konečně napsat vytoužený román. Constance přestane snít o romantické lásce a začne se vídat s normálními muži. Navíc má za úkol vyspat se s neznámým mužem hned první noc po seznámení. Uzavřená dohoda nakonec zavede obě přítelkyně úplně jinam, než by každá z nich čekala…Humorný román líčí milostné vztahy obou mladých žen i jejich cestovní eskapády – z Paříže přes kraj sauternských vinic až do Londýna. Vedle vtipně, s nadsázkou a sebeironicky podávaných situací se objevují i vážnější pasáže, které se vnímavě dotýkají tématu stárnutí a odcházení ze života. Skoro až do konce svižného příběhu není ale jasná zásadní věc: dokážou Chloé i Constance konečně poslat nesprávné muže k šípku a najít si toho pravého na celý život?

Chcete si přečíst knihu?Někdy je hezké, že mě miluješ ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marie Vareilleová. Číst Někdy je hezké, že mě miluješ Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY