Drak bere vše

Drak bere vše - Hanina Veselá | I15cajalco.com

...ky u Magnólie - telepatka, pro niž špinavá tajemství druhých nejsou žádné tabu ... Drak bere vše - Hanina Veselá | Knihy Dobrovský ... . Plní delikátní úkoly pro různé pány a hojnými doušky užívá pozemských radostí. Arcimág Zvin - její někdejší mentor a hlava všech telepatů. Hanina Veselá rozjela v Drak bere vše hned několik příběhových témat. Některé jsou klasické a očekávané, avšak některé jsou poněkud - řekněme kulantně - šokující. Řeší se nejrůznější druhy lásek, rodinné vztahy, hříchy i tajemství histor ... Asterion: Drak bere vše - Hanina Veselá | Databáze knih ... . Řeší se nejrůznější druhy lásek, rodinné vztahy, hříchy i tajemství historie, (ne)očekávaná budoucnost a tajemné karty, které způsobí ... Kupte knihu Drak bere vše (Hanina Veselá) s 30 % slevou za 209 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Magnólie - telepatka, pro niž špinavá tajemství druhých nejsou žádné tabu. Plní delikátní úkoly pro různé pány a hojnými doušky užívá pozemských radostí. Arcimág Zvin - její někdejší mentor a hlava všech telepatů. UKÁZKA: Drak bere vše Vloženo 4.12.2015 uživatelem Mytago Nakladatelství Mytago vydává dlouho očekávaný román spisovatelky Haniny Veselé, *Drak bere vše* - opulentní dílo, využívající kulis českého herního světa Asterion, s ambicemi oslovit nejen hráče dračího doupěte a pařany RPGéček, ale i milovníky kvalitní ......

INFORMACE

AUTOR
Hanina Veselá
DIMENZE
8,66 MB
NÁZEV SOUBORU
Drak bere vše.pdf

POPIS

Magnólie – telepatka, pro niž špinavá tajemství druhých nejsou žádné tabu. Plní delikátní úkoly pro různé pány a hojnými doušky užívá pozemských radostí.Arcimág Zvin – její někdejší mentor a hlava všech telepatů. Málokdo ví, že kdysi nosil jiné jméno. Svou masku nesundal tak dlouho, že se pro něj život samotný stal jen hrou.Oba již dlouho kráčí vlastní cestou, aniž by tušili, že osud je svede dohromady a navzdory vzájemným antipatiím donutí ke spolupráci. Zvinova partie je rozehrána v Thurgu, městě bílých zdí, dekadentních mágů a zdroje nesmírné moci, a vkladem nebude nic menšího než život.

Chcete si přečíst knihu?Drak bere vše ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hanina Veselá. Číst Drak bere vše Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY