Stříbrná cesta

Stříbrná cesta - Stina Jackson | I15cajalco.com

...rmality a vyšinutí, thriller stejně úzkostný a melancholický jako cáry mlhy na opuštěné silnici ... Stříbrná cesta : Detektivky, thrillery : Nejlepší ... ... . Stina Jackson se narodila v roce 1983 a pochází z malého přímořského města Skellefeå na severu Švédska. V roce 2016 se s manželem přestěhovala do amerického Denveru, kde také napsala svůj debut Stříbrná cesta. Za tento ponurý thriller, jehož se jen ve Švédsku prodalo přes 300 000 výtisků, získala vycházející hvězda severské krimi hned několik prestižních ... Stříbrná cesta book. Read 484 reviews from the world's largest community for readers. Když na aut ... Stříbrná cesta by Stina Jackson ... ... Stříbrná cesta book. Read 484 reviews from the world's largest community for readers. Když na autobusové zastávce ve vesničce na severu Švédska zmizí bez... Všechny informace o produktu Kniha Stříbrná cesta - Stina Jacksonová, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Stříbrná cesta - Stina Jacksonová. Stříbrná cesta je mimořádně úspěšný debut mladé švédské autorky (jen ve Švédsku se za jediný rok prodalo téměř 300 000 výtisků!), za který získala nejen ocenění pro nejlepší krimi roku, ale i prestižní Glass Key, čímž se zařadila do společnosti takových jmen jako Stieg Larsson či Jo Nesbo. Stříbrná cesta je mimořádně úspěšný debut mladé švédské autorky (jen ve Švédsku se za jediný rok prodalo téměř 300 000 výtisků!), za který získala nejen ocenění pro nejlepší krimi roku, ale i prestižní Glass...

INFORMACE

AUTOR
Stina Jackson
DIMENZE
3,66 MB
NÁZEV SOUBORU
Stříbrná cesta.pdf

POPIS

Stříbrná cesta je mimořádně úspěšný debut mladé švédské autorky (jen ve Švédsku se za jediný rok prodalo téměř 300 000 výtisků!), za který získala nejen ocenění pro nejlepší krimi roku, ale i prestižní Glass Key, čímž se zařadila do společnosti takových jmen jako Stieg Larsson či Jo Nesbo. Ve vzdálené části severního Švédska zmizela před třemi lety z autobusové zastávky dospívající Lina. Její otec Lelle obviňuje z tragédie především sám sebe a den co den horečně prohledává okolí silnice zvané Stříbrná cesta, kde byla Lina viděna naposledy. Mezitím se do místního odlehlého domu přistěhuje k podivínskému Torbjörnovi jeho nová přítelkyně se sedmnáctiletou dcerou Mejou. A osudy Lelleho a Meji se protnou tak, jak by si nikdo nedokázal představit… Stříbrná cesta je thriller o hranicích dobra a zla, normality a vyšinutí, který je stejně úzkostný a melancholický jako cáry mlhy na opuštěné silnici.

Chcete si přečíst knihu?Stříbrná cesta ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Stina Jackson. Číst Stříbrná cesta Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY