Moderní etiketa: To nejdůležitější

Moderní etiketa: To nejdůležitější - Ladislav Špaček | I15cajalco.com

...šlo. Moderní etiketa je uživatelsky přátelštější, snadno se v ní orientujeme, má příjemný formát, který z ní činí věrného průvodce doma i na cestách, najde si místo v každé domácí i firemní či školní knihovně ... Úvahy | Slohové práce | Český-jazyk.cz aneb studentský ... ... . Kniha Moderní etiketa je menší verzí obsáhlé ETIKETY, největšího díla o etiketě, jaké kdy u nás vyšlo. Moderní etiketa je uživatelsky přátelštější, snadno se v ní orientujeme, má příjemný formát, který z ní činí věrného průvodce doma i na cestách, najde si místo v každé domácí i firemní či školní knihovně. Prací, která je mu zároveň koníčkem, je komunikace, protokol, etiketa - zvláště ta moderní, interkulturní vazby a produkce akcí. Jeho mottem je: "Protokol by měl respektovat osobnost člověka, pro kterého je určen. Je takov ... Kniha: Moderní etiketa(Ladislav Špaček) za 21,81€ | Gorila ... . Prací, která je mu zároveň koníčkem, je komunikace, protokol, etiketa - zvláště ta moderní, interkulturní vazby a produkce akcí. Jeho mottem je: "Protokol by měl respektovat osobnost člověka, pro kterého je určen. Je takový, jakým si ho uděláme- velmi dobrým sluhou, ale zlým pánem." Moderní etiketa. To nejdůležitější - Ladislav Špaček ... Moderní etiketa je uživatelsky přátelštější, snadno se v ní orientujeme, má příjemný formát, který z ní činí věrného průvodce doma i na cestách, najde si místo v každé domácí i firemní či školní knihovně. Obsahuje vše, co od praktické příručky ... Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cie...

INFORMACE

AUTOR
Ladislav Špaček
DIMENZE
3,60 MB
NÁZEV SOUBORU
Moderní etiketa: To nejdůležitější.pdf

POPIS

Kniha Moderní etiketa je menší verzí obsáhlé ETIKETY, největšího díla o etiketě, jaké kdy u nás vyšlo. Moderní etiketa je uživatelsky přátelštější, snadno se v ní orientujeme, má příjemný formát, který z ní činí věrného průvodce doma i na cestách, najde si místo v každé domácí i firemní či školní knihovně. Obsahuje vše, co od praktické příručky očekáváme: Podrobně se věnuje oblékání mužů i žen, a to jak společenskému, tak i pracovnímu odívání, upozorňuje na nástrahy a současně dává dobré rady, jak řešit různé situace. Obsáhlá je pasáž o zdravení, podávání ruky či představování, tykání a vykání. Velkou pozornost věnuje stolování, kde i dobří znalci etikety často chybují. Kniha informuje o moderních trendech, tak aby poskytla co nejaktuálnější informace všem zájemcům o etiketu.

Chcete si přečíst knihu?Moderní etiketa: To nejdůležitější ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ladislav Špaček. Číst Moderní etiketa: To nejdůležitější Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY