Marcelka z hor 2

Marcelka z hor 2 - Věra Keilová | I15cajalco.com

... ... Martin Geišberg o Romkovi a Marcelce z hor ... Aktuálně ... . Romek a Marcelka z hor - Videa. Zhlédnutí (7,1 tis.) · 8. listopadu 2015 Knižka o Marcelke z hôr osloví možno pár hľadajúcich. Nebyť blízkej D., neviem o nej. Čítala som ju celé mesiace. Tento druh kníh nie je možné prečítať za jeden večer. Nie, ak vstrebávate obsah ako tú najvýživnejšiu duchovnú stravu. Tú treba naozaj dobre stráviť a prežuť. Kniha je písaná formou rozhovoru, ktorý na ... Marcelka z hor #3 [ Brno 2-2019] - audio - YouTube ... . Kniha je písaná formou rozhovoru, ktorý na pokračovanie viedli… Objednávejte knihu Marcelka z hor, 2. vydání v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Romek a Marcelka z hor - Videa. 2 491 To se mi líbí · Mluví o tom (109). Komunita...

INFORMACE

AUTOR
Věra Keilová
DIMENZE
7,76 MB
NÁZEV SOUBORU
Marcelka z hor 2.pdf

POPIS

Jak už možná víte, na jedné z horských luk mezi lesy v blízkosti Malé Fatry se nachází malá dřevěná chaloupka bez zavedené elektřiny, vody a plynu. Společně se svým manželem Romkem zde žije žena, jíž se říká osvícená Marcelka. Na duchovní cestě dospěla až k poznání Pravdy, kterou s velkou láskou předává všem hledajícím. „Pravda je to nejjednodušší, co tady je, ale lidská mysl to chce složité. Proto v hlavě nic neřešte a buďte si vědomi své vlastní Existence. Kromě Vědomí není nic jiného a pouze Vědomí není iluzí, ale to je třeba zažít. Sami jste oázou, kterou hledáte, a tak se napijte ze sebe samých,“ říká. Druhé pokračování knihy Marcelka z hor vzniklo s cílem přinést odpovědi na další otázky související s mysteriem života a také se zde objevují témata zcela nová, týkající se například smrti či výkladu jinotajů z Bible.

Chcete si přečíst knihu?Marcelka z hor 2 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Věra Keilová. Číst Marcelka z hor 2 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY